زیباترین بینی ها برای کدام کشورهاست؟

زیباترین بینی ها

بینی یکی از اعضای صورت است. این عضو بدن که در صورت قرار دارد، زیبایی بسیار خاصی را به فرد هدیه می دهد. افراد زیادی در دنیا هستند که زیباترین بینی ها را دارند. ولی آیا می دانید که این افراد متعلق به چه کشورهایی می باشند. در این مقاله ما قصد داریم، به بررسی زیباترین بینی ها در کشورهای مختلف بپردازیم پس لطفا تا انتها همراه ما باشید تا در این خصوص نکاتی را خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

چه زمانی یک بینی زیباست؟

زمانی یک بینی زیبا می باشد که بتواند نسبت به سایر اعضای صورت یک تقارن ایجاد کند. البته زیبایی امری نسبی می باشد، این امر در هر فردی نیز متفاوت به نظر می رسد. به عنوان مثال تیلور سوییفت که خواننده آمریکایی است لقب زیباترین بینی جهان را به خودش اختصاص داده است. دیوید بکهام، فوتبالیست معروف نیز در بین مردان جهان این لقب را از آن خودش نموده است. معمولا حجم و اندازه بینی نیز می تواند بر زیبایی خود بینی تاثیر گذار باشد. در ادامه به بررسی کشورهایی می پردازیم که زیباترین بینی را در جهان به خودشان اختصاص می دهند پس در ادامه با ما همراه باشید.

کدام کشورها زیباترین بینی ها را دارند؟

به طور کلی زیبایی در هر عضو بدن نسبی است. این عنصر به کل بدن نیز اطلاق می شود. حال در زیر به بررسی کشورهایی می پردازیم که زیباترین بینی ها را دارند :

 1. ایتالیا

مردم ایتالیا معمولی بینی های کشیده و استخوانی دارند. این امر جذابیت زیادی را به آنها بخشیده است. معمولا داشتن پوست سفید و چشم آبی نیز زیبایی آنها را چندین برابر بیشتر کرده است. ایتالیایی ها با توجه به تغذیه و ژنتیکی که دارند، بینی های کشیده ای نیز دارا هستند. در این کشور معمولا عمل های زیبایی نیز انجام می شود. ولی شایان ذکر است که بگوییم ایتالیا دارای زیباترین بینی جهان است.

 1. ژاپن

ژاپن نیز به عنوان دومین کشور در این بخش عنوان می شود. ژاپنی ها معمولا دارای بینی های کوچکی هستند. البته بیشتر آنها تحت عمل جراحی زیبایی بینی نیز قرار می گیرند. نکته مهمی که باید در نظر بگیریم این است که ژاپنی ها از نظر بینی شکل و شمایل متنوعی دارند ولی ما می توانیم ژاپن را در لیست زیباترین بینی های جهان در نظر بگیریم. این امر نیز نسبی است، که در هر فرد نیز متفاوت خواهد بود.

 1. فیلیپین

کشور فیلیپن نیز دارای مردمی با بینی زیبا می باشد. بینی های مردم فیلیپین معمولا دارای غضروف های کشیده هستند. البته پره های بینی بلندی را نیز می توانیم در مردم فیلیپین شاهد باشیم. نکته مهم دیگر نیز این است که مردم فیلیپن علاقه خاصی به انجام عمل های زیبایی دارند، که در شرایط خاص نیز این کار را به انجام می رسانند. بنابراین فیلیپینی ها نیز جز مردمانی هستند که بینی زیبایی دارند.

 1. چین

مردم چین نیز دارای بینی های زیبایی هستند. چینی ها به طور کلی بینی هایی با شکل های متنوع را دارا می باشند. البته باز هم باید خاطرنشان کنیم که مردم چین به انجام عمل های زیبایی علاقه خاصی از خودشان نشان می دهند.

 1. انگلستان

مردم انگلیس بینی هایی کشیده و استخوانی دارند البته حجم و اندازه آنها نیز نسبت به هم متفاوت می باشد. پره های بینی در بعضی افراد کوچک است و برخی دیگر نیز به صورت کشیده می باشد. حالت های استخوانی را نیز می توانیم در افراد انگلیسی ببینیم البته باید در نظر بگیریم که تمامی انگلیسی ها معمولا به دلیل اینکه در قاره اروپا هستند، زیبایی نسبتا خاصی را نسبت به سایر کشورهای جهان از آن خود نموده اند.

چه زمانی یک بینی زیباست؟

 1. ایالات متحده

ایالات متحده نیز کشوری است که دارای افراد مختلف از نژاد های مختلف است. این افراد دارای بینی های متفاوتی نیز می باشد. اگر اکثریت مردم آمریکا را بخواهیم در نظر بگیریم می توانیم بگوییم که تمامی آنها دارای بینی نسبت یکسان از لحاظ حجمی هستند ولی کشیدگی بخش های مختلف بینی در این افراد متفاوت می باشد. معمولا بینی افراد مدلینگ نیز در این کشور دقیق مثل دیگر آمریکایی ها می باشد. به طور کلی تقارن صورت در افراد آمریکایی به آن صورتی است که در افراد اروپایی می توانیم شاهد باشیم. ولی این امر می تواند تفاوت های زیادی را رقم بزند.

 1. فرانسه

مردم فرانسه نیز در لیست زیباترین بینی ها قرار دارند. این مردم بینی های بسیار کشیده ای از لحاظ استخوانی بودن دارند. نکته مهم و قابل توجه این است که بینی فرانسوی مدل های مختلفی را به خودش اختصاص می دهد. به عنوان مثال ژان رنو بازیگر فرانسوی، بینی استخوانی کشیده ای دارد. این حالت می تواند زیبایی خاصی نیز داشته باشد. مردم فرانسه تقارن بینی مناسبی نسبت به سایر اعضای صورت خودشان دارند. این امر نیز اهمیت فراوانی می تواند داشته باشد.

 1. هلند

مردم هلند نیز جز افرادی هستند که بینی های زیبایی دارند. این افراد معمولا به دلیل خوردن لبنیات زیاد، استخوان های کشیده ای دارند. کشیدگی استخوان علاوه بر قد بلندشان، بینی های بسیار زیبایی را نیز به آنها بخشیده است. البته تمامی کشورهای اروپایی معمولا از این ویژگی برخوردار می باشند.

 1. سوئد

سوئدی ها نیز مثل دیگر کشورهای اروپایی از بینی زیبایی برخوردار هستند. بینی سوئدی حالتی بین کوچکی و بلندی دارند. اگر بخواهیم تعریف مشخصی برای آنها در نظر بگیریم می توانیم بگوییم که بینی افراد سوئدی معمولا استخوانی است ولی تنوع کوچکی و بزرگی زیادی دارد. البته افراد دارای بینی گوشتی هم هستند که بر اساس حجم بینی، زیبایی خاصی را به خودشان اختصاص می دهند.

نتیجه گیری

در این مقاله ما از وب سایت دکتر اعتمادی به بررسی این موضوع پرداختیم که کدام کشورها زیباترین بینی را دارند همچنین باید در نظر بگیریم که ویژگی های زیبایی بر اساس تعاریف تعیین شده ای می باشد که برای زیبایی به کاررفته است. این نکته را نیز باید در نظر بگیریم که افرادی که از عمل های زیبایی استفاده می کنند جز دارندگان زیباترین بینی ها در جهان نیز به حساب می آیند. نکته دیگر این است که باید بپذیریم که زیبایی امری نسبی می باشد و نسبی بودن بر اساس حالتی است که بینی در اثر ترکیب با اعضای دیگر صورت ایجاد می نماید.

2 دیدگاه

 • زهره, 18 تیر, 1402 @ 9:46 ب.ظ پاسخ

  ولی بینی های شرقی اصلا جالب و جذاب نیستند خصوصا خاورمیانه و هند و جنوب شرقی آسیا ، آفریقا که بدتر هم هست! ولی بینی اروپایی و سفید پوست ها واقعا زیباست.اکثریت کوچیک و استخوانی.

  • نویسنده سایت, 4 آذر, 1402 @ 6:15 ب.ظ پاسخ

   درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)