توضیحات بهترین جراح بینی گوشتی در تهران + فیلم و هزینه ها

جراحی بینی گوشتی

معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

این روزها پیدا کردن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کاری سخت و دشوار است. شما باید برای مراجعه به جراح بینی ابتدا توانایی ها و مهارت های او را بسنجید. برای سنجش مهارت های یک جراح متخصص زیبایی، ابتدا باید با ویژگی های یک جراح خوب آشنا شوید. همانطور که می دانید، این روزها بسیاری از افراد به انجام جراحی های زیبایی روی آورده اند. به طور قطع می توان گفت که جراحی زیبایی بینی، به عنوان پر مخاطب ترین جراحی زیبایی در ایران شناخته می شود. درصد زیادی از افراد در سراسر کشور، با استفاده از جراحی زیبایی بینی سعی می کنند تا چهره خود را زیباتر و جوان تر نشان دهند. در ادامه این نوشته قصد داریم تا بیشتر در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در تهران صحبت کنیم پس، با ما تا آخر همراه باشید.

جراحی بینی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین اگر قصد انجام این جراحی را دارید، بهتر است حتما به کلینیک جراحان بینی مراجعه کنید. به طور کلی می توان گفت جراحی بینی های گوشتی به مراتب سخت تر از جراحی بینی های معمولی است. به همین دلیل مراجعه به یک جراح خوب و متخصص امری ضروری محسوب می شود. در این محتوا به بررسی شرایط و ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می پردازیم. همچنین روش های انجام جراحی بینی گوشتی را نیز برای شما شرح خواهیم داد. پس اگر علاقه دارید که اطلاعات خود را در مورد جراحی بینی گوشتی افزایش دهید، تا پایان کار ما را همراهی کنید.

پیج بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران به دلیل مهارت در کار خود، از استقبال فوق العاده ای از سوی مردم برخوردار است. معمولا این دست از جراحان، هر یک پیجی مخصوص به خود در فضای مجازی دارند. برای مثال پیج اینستاگرام این جراحان از پر مخاطب ترین پیج های پزشکی و زیبایی به شمار می روند. در این پیج ها معمولا نمونه کار جراح نمایش داده می شود. همچنین روش های مختلف عمل، شرایط محیط، تبحر پزشک و… از جمله مواردی هستند که در پیج های اینستاگرامی به صورت عکس یا ویدئو نمایش داده می شوند. در این صورت مخاطب می تواند به راحتی میزان مهارت جراح را سنجیده و در صورت رضایت، از خدمات جراحی او استفاده کند.

پیج دکتر اکبر اعتمادی 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می تواند با قرار دادن کلیپ ها و عکس های مختلف آموزشی و نمونه کارهای سابق نظر مخاطبان را جلب کند. همانطور که حتما در جریان هستید، این روزها صفحات مجازی، مخصوصا پیج های اینستاگرامی، از بهترین و جدید ترین انواع تبلیغات به شمار می روند. استقبال گسترده از اینستاگرام باعث شده تا این اپلیکیشن، به عنوان یک برنامه محبوب تبلیغاتی شمرده شود. به علاوه اینستاگرام این قابلیت را به مخاطب ارائه می دهد تا موضوعات مورد نظر خود را جست و جو کند. بنابراین با استفاده از این روش می توان به تبلیغات را صورت گسترده ای انجام داد.

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران با توجه به فاکتورهای متعددی هزینه عمل را برای بیمار محاسبه می کند. در ادامه به بررسی مهم ترین عوامل موثر بر قیمت جراحی بینی گوشتی می پردازیم.

 • نوع بینی : یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت جراحی بینی، نوع بینی است. به طور کلی بینی ها به دو دسته تقسیم می شوند. بینی های گوشتی و بینی های استخوانی به عنوان انواع مختلف بینی شناخته می شود. جراحی بینی گوشتی یا به اصطلاح بینی غضروفی، سخت تر و حساس تر از جراحی بینی های استخوانی است. هنگام جراحی بینی زوایا و خطوط استخوان بینی باید توسط پزشک دیده شوند. در بینی های گوشتی، مشاهده این زوایا سخت تر است. از این رو، هزینه جراحی بینی گوشتی نیز نسبتا بالاتر است.
 • مهارت و تخصص پزشک : بهترین جراح بینی گوشتی در تهران قاعدتا دارای تبحر و مهارت های ویژه ای است. بدیهی است جراحی که مهارت و تخصص بیشتری در زمینه جراحی بینی گوشتی داشته باشد، دستمزد بیشتری نسبت به جراحان معمولی دریافت خواهد کرد. البته باید دقت کنید که این تفاوت قیمت ناچیز است. شما با پرداخت این ما به التفاوت ناچیز می توانید ماندگاری و سلامت بینی خود پس از عمل را تا حد زیادی تضمین کنید.
 • محل جراحی : آقای اکبر اعتمادی عمل جراحی بینی گوشتی را هم در کلینیک تخصصی خود و هم در بیمارستان انجام می دهد. بدیهی است هزینه عمل جراحی بینی گوشتی در کلینیک تخصصی بیشتر از بیمارستان است. چرا که امکانات و تجهیزات کلینیک های تخصصی جراحی بینی با بیمارستان ها قابل مقایسه نیست.
 • منطقه جغرافیایی : باید به این نکته دقت کنید که معمولا بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مشغول به فعالیت است. به طور کلی می توان گفت که اکثر پزشکان و جراحان متخصص، در تهران فعالیت می کنند. بنابراین هزینه جراحی بینی گوشتی در تهران، نسبت به سایر شهرستان ها بیشتر است. دلیل این امر را نیز می توان در تخصص بیشتر پزشکان و جراحان تهرانی جست و جو کرد.

توصیه های بهترین جراح بینی گوشتی در تهران  بعد از انجام عمل

یکی از مهمترین مراحل بعد از انجام عمل بینی گوشتی، نحوه مراقبت از آن است. توصیه های لازم توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران داده می شود که رعایت آنها می تواند روی زیبایی و حالت بینی تاثیرگذار باشد. برخی از مهمترین این توصیه ها شامل موارد زیر می باشند.

 • کمپرس سرد یکی از راههای کاربردی برای کاهش تورم صورت بعد از انجام عمل است که معمولا در یک یا دو روز بعد از عمل توصیه می شود.
 • در 3 یا 4 روز اول بعد از عمل بینی گوشتی، بهتر است هنگام خواب، سر بالاتر از قسمت های دیگر بدن قرار گیرد. البته خوابیدن به پهلو نیز تا دو هفته پیشنهاد نمی شود چون ممکن است به بینی فشار وارد شده و باعث تغییر حالت آن شود.
 • نوع تغذیه نیز در هفته اول بعد از عمل بسیار مهم بوده و مواد غذایی آبکی و نرم پیشنهاد می شود. از مصرف غذاهای پرادویه و تند نیز باید خودداری کرد.
 • قبل از مصرف مسکن باید با پزشک مشورت کرد چون مصرف داروهای مسکن مثل آسپرین، ایبوپروفن و ژلوفن می توانند باعث ایجاد خونریزی شوند.
 • باید از قرار گرفتن در برابر نور خورشید یا محیطی با دمای بالا خودداری کرد چون گرما و دمای بالا می تواند باعث تورم بیشتر بینی شود.
 • لباس هایی که استفاده می شود نیز باید حالت دکمه دار یا زیپی باشند تا هنگام پوشیدن یا خارج کردن به بینی فشار یا ضربه وارد نشود.
 • رفتن به استخر، جکوزی، آفتاب گرفتن و پرش از ارتفاع نیز از موارد مهمی هستند که انجام آنها تا دو ماه توصیه نمی شود.
 • در هنگام عطسه کردن بهتر است دهان را بیشتر باز کرد تا فشار کمتری به بینی وارد شود.

اهمیت مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

تمام این موارد توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران به بیماران گفته می‌شود تا بتوانند مراقبت های لازم را بعد از عمل انجام دهند. رعایت کردن این موارد باعث می شود تا مدت زمان بهبود کوتاه تر شده و همچنین آسیبی به بینی وارد نشود.

عوارض جراحی بینی گوشتی

دانستن این نکته ضروری است که در صورت مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، عوارض این عمل تا حد زیادی کاهش می یابد. متاسفانه بسیاری از جراحان تازه کار، از حساسیت جراحی بینی گوشتی آگاه نبوده و نمی توانند این نوع بینی ها را به خوبی جراحی کنند. پس بهتر است با مراجعه به کلینیک جراحان بینی میزان عوارض پس از عمل را تا حد زیادی کاهش دهید. در ادامه به بررسی عوارض ناشی از جراحی بینی گوشتی می پردازیم.

یکی از شایع ترین عوارض پس از عمل جراحی بینی گوشتی، التهاب و تورم بینی می باشد. معمولا بینی های گوشتی، پس از جراحی تا مدت زیادی دچار التهاب و تورم خواهند بود. این مدت زمان گاهی ممکن است تا یک سال پس از عمل نیز طول بکشد. به علاوه قرمزی چشم ها و ایجاد کبودی و خون مردگی در بافت های نزدیک به بینی نیز از عوارض این گونه جراحی به شمار می روند. این عوارض به طور کلی تقریبا در تمامی جراحی های بینی گوشتی دیده می شوند. اما گاهی ممکن است این عوارض شدیدتر شوند.

با مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می توان عوارض شدید و خطرناک ناشی از این نوع جراحی را تا حد زیادی کاهش داد. برای مثال ایجاد مشکلات تنفسی پس از عمل، یکی از این عوارض خطرناک به شمار می رود. بینی های گوشتی معمولا حفره های بزرگتری از بینی های معمولی دارند، اما پس از عمل این حفره ها کوچک تر می شوند همین مسئله ممکن است باعث ایجاد تنگی نفس بعد از جراحی شود. از طرف دیگر، همانطور که پیش تر گفته شد، در جراحی بینی گوشتی، لایه های گوشت و چربی، باعث می شوند تا جراح دید خوبی از زوایای بینی نداشته باشد. همین مسئله می تواند باعث ایجاد عدم تقارن در بینی شود. البته پزشک متخصص با توجه به دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد، جراحی بینی گوشتی را در بالاترین کیفیت انجام می دهد. در این صورت بیمار با عوارض کمی مواجه خواهد شد.

عوارض جراحی بینی گوشتی

سن جراحی بینی گوشتی

جالب است بدانید علاوه بر مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، رعایت محدوده سنی برای انجام عمل نیز، باعث دوام و ماندگاری بیشتر جراحی بینی خواهد شد. شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که تصور می کنند، سن هیچ نقشی در جراحی بینی ندارد. اما باید بدانید که این تصور از پایه و اساس نادرست است. به طور کلی می توان گفت که بهترین سن جراحی بینی گوشتی، بازه سنی 18 تا 35 سال است. البته تعیین این محدوده سنی، دلایل کاملا علمی و پزشکی دارد. همانطور که می دانید، اندام فرد تا زمان رسیدن به بلوغ دچار تغییر اندازه می شوند. بینی، یکی از این اعضا به شمار می رود. پس از بلوغ اندازه بینی در حالت ثابتی باقی خواهد ماند. پزشکان توصیه می کنند که عمل جراحی بینی، پس از ثابت شدن اندازه آن انجام شود. لذا سن بلوغ افراد، بهترین زمان برای انجام عمل جراحی بینی می باشد. متوسط سن بلوغ در افراد، 18 سال است.

از طرف دیگر، معمولا آقای دکتر به شما توصیه می کند که در سنین بالا، عمل جراحی بینی گوشتی را انجام ندهید. بالاتر رفتن سن نیز ممکن است باعث بروز بیماری هایی در افراد شود. فشار خون، دیابت و… از جمله این بیماری ها به شمار می روند. همانطور که می دانید، انجام عمل جراحی بینی برای افرادی که دچار دیابت، فشار خون و… هستند، کمی خطرناک است. پس اگر قصد انجام عمل جراحی بینی گوشتی را دارید، بهتر است سعی کنید در بازه سنی 18 تا 35 سال آن را انجام دهید.

سن جراحی بینی گوشتی

مدت زمان عمل بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، جراحی های بینی را در مدت زمان های مختلفی انجام می دهد. به طور کلی می توان گفت که مدت زمان عمل بینی گوشتی، به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، میزان نقص موجود در بینی می باشد. بدیهی است هر چه بینی بزرگ تر باشد یا دارای نقص های بیشتری باشد، مدت زمان عمل بیشتر خواهد شد.

سن جراحی بینی گوشتی

البته مراجعه به کلینیک جراحان بینی مزیت های مخصوص به خود را دارد. شما با مراجعه به جراحان متخصص و با تجربه می توانید، مدت زمان عمل را تا حد زیادی کاهش دهید. بهترین جراح بینی گوشتی در تهران معمولا با توجه به مهارت و سابقه ای که در زمینه جراحی بینی گوشتی دارد، می تواند این عمل را در مدت زمان کوتاه تر و با کیفیت بالاتری انجام دهد. پس میزان نقص های موجود در بینی گوشتی و تخصص و تبحر پزشک جراح، از عوامل تاثیر گذار بر مدت زمان جراحی بینی گوشتی به شمار می روند.

جراحی بینی گوشتی با غضروف ضعیف

آقای دکتر اکبر اعتمادی معمولا حین جراحی، غضروف بینی را نیز تقویت می کند. بررسی های علمی و پزشکی نشان می دهند که بینی های گوشتی، بر خلاف تصور عموم دارای غضروف های بسیار ضعیفی هستند. ضعیف بودن غضروف بینی گوشتی، باعث می شود که مدتی پس از عمل، نوک بینی دچار افتادگی با انحراف شود. بنابراین باید تدبیری اندیشید تا این مشکل را به نحوی رفع کرد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران ضمن انجام جراحی، غضروف بینی را نیز تقویت می کند. این تقویت در ناحیه غضروف بینی باعث می شود تا بینی پس از عمل دچار افتادگی و انحراف نشود. تقویت غضروف بینی معمولا از راه های مختلفی انجام می شود. در صورتی که جراح نتواند از غضروف های ناحیه بینی برای تقویت استفاده کند، مجبور است از غضروف های کمکی یا مصنوعی بهره بگیرد. به هر حال، تقویت غضروف، حین انجام جراحی بسیار ضروری محسوب می شود.

جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

در صورت داشتن پوست ضخیم روی بینی گوشتی، بهتر است برای عمل جراحی حتما به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید. جراحی بینی گوشتی به خودی خود، از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است. وجود لایه ای ضخیم از پوست روی این نوع بینی، می تواند سختی و پیچیدگی جراحی را بیشتر کند. یکی از مشکلاتی که پوست ضخیم می تواند پس از جراحی بینی گوشتی ایجاد کند، افتادگی یا انحراف بینی به سمت پایین است. بدیهی است پوست ضخیم، نسبت به پوست های لطیف و نازک از وزن بالاتری برخوردار است. بنابراین این وزن بیشتر باعث افزایش فشار روی بینی و انحراف آن به سمت پایین خواهد شد. از طرفی بینی هایی که دارای پوست ضخیم هستند، سخت تر ترمیم می شوند. بنابراین ممکن است رد جراحی، تا مدت ها روی پوست ضخیم باقی بماند. به علاوه طبق آمار و بررسی ها، تورم ایجاد شده روی پوست ضخیم نیز، بیشتر از پوست های لطیف و نازک می باشد.

مدت زمان عمل بینی گوشتی

قبل و بعد از جراحی بینی گوشتی

بنابراین بهترین جراح بینی گوشتی در تهران حین جراحی بینی های گوشتی با پوست ضخیم باید فنونی به کار گیرد تا این مشکلات را رفع کرده یا به حداقل میزان ممکن کاهش دهد. از علائم داشتن پوست ضخیم روی بینی می توان به بزرگی اندازه بینی و وجود غدد متعدد چربی روی آن اشاره کرد. به طور کلی مدت زمان ترمیم و مشاهده نتیجه عمل در بینی هایی که دارای پوست ضخیم هستند، طولانی است. گاهی ممکن است این تورم تا مدت ها طول بکشد.

جراحی بینی گوشتی به روش باز

به طور کلی جراحی بینی گوشتی از دو روش برای جراحی بینی استفاده می کند. این دو روش شامل جراحی بینی باز و بسته می باشند. جراحی بینی گوشتی به روش باز، شامل بیهوشی می باشد. در این روش پزشک با استفاده از ابزار مخصوص، پوست روی بینی و بافت آن را شکاف می دهد و تغییرات لازم را روی بینی اعمال می کند. این روش معمولا با خونریزی همراه است و در بعضی موارد حتی می تواند برای مراجعه کننده خطرناک باشد. البته با مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران درصد بروز خطر به صفر خواهد رسید. چرا که یک جراح متخصص و با تجربه، از روش ها و ابزار مناسبی برای جراحی بینی استفاده می کند. آقای اعتمادی با ارگونومی بینی و ساختار آن به صورت کامل آشناست. پس با مشاهده نوع بینی، بهترین روش را برای جراحی باز انتخاب خواهد کرد.

تغییر پس از جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم

جراحی بینی گوشتی به روش بسته

جراحی بینی گوشتی به روش بسته نیز یکی دیگر از روش هایی است که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران آن را مورد استفاده قرار می دهد. جراحی بینی به صورت بسته معمولا با استفاده از دستگاه های خاصی انجام می شود. از جمله مهم ترین این دستگاه ها می توان به دستگاه لیزر اشاره کرد. متخصص جراحی بینی گوشتی، می تواند با استفاده از دستگاه لیزر، بدون درد و کوچکترین خونریزی، عمل جراحی بینی گوشتی را انجام دهد. از مزیت های جراحی بینی به روش بسته می توان به کاهش درد و خونریزی، کاهش تورم در ناحیه بینی، عدم ایجاد کبودی و خون مردگی، کاهش مدت زمان عمل بینی و … اشاره کرد. البته باید توجه کرد که همه افراد نمی توانند از روش جراحی بسته برای عمل بینی گوشتی استفاده کنند. در جراحی از نوع بسته، میزان دسترسی پزشک به نوک بینی کم است. بنابراین تغییر خاصی در ناحیه نوک بینی ایجاد نخواهد شد. پس تنها افرادی می توانند از این روش برای جراحی بینی گوشتی استفاده کنند که نوک بینی آن ها دارای تقارن باشد.

جراحی بینی گوشتی بزرگ

بینی های گوشتی، اغلب ظاهر و ابعادی بزرگ دارند. به همین دلیل، معمولا افرادی که دارای بینی گوشتی هستند از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند. چرا که وجود بینی بزرگ روی صورت این افراد، تا حد زیادی از زیبایی آن ها می کاهد. این افراد اغلب برای بالا بردن اعتماد به نفس خود از جراحی بینی استفاده می کنند. البته همانطور که در اوایل متن گفته شد، جراحی بینی گوشتی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین برای جراحی بینی های گوشتی بزرگ باید حتما به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید. در این صورت عوارض پس از جراحی را تا حد زیادی کاهش خواهید داد. همچنین ماندگاری و زیبایی جراحی بینی شما در صورت مراجعه به یک جراح متخصص و ماهر، بیشتر خواهد شد.

بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران

شما برای شناسایی یک جراح متخصص و ماهر می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید. برای مثال، مراجعه به پیج اینستاگرام پزشک، یکی از راه های شناسایی مهارت او به شمار می رود. شما در این پیج ها می توانید نمونه جراحی بینی گوشتی پزشک را قبل و بعد از عمل بررسی کنید. در این صورت از میزان تبحر پزشک آگاهی پیدا خواهید کرد. همچنین معمولا در این پیج ها فیلم ها و کلیپ هایی از روند جراحی نیز قرار می گیرد. با بررسی فیلم جراحی بینی گوشتی می توان از تبحر پزشک حین عمل آگاه شد. به علاوه معمولا بهترین جراح بینی گوشتی در تهران سایت و صفحات اختصاصی در گوگل نیز دارد. این سایت ها می توانند نشان دهنده اعتبار جراح باشند.

از طرف دیگر جراح انتخاب شده شخصی است که دارای روابط اجتماعی خوبی باشد. پزشک باید پیش از عمل به مراجعه کننده مشاوره های خوبی ارائه دهد و او را به نتیجه مثبت جراحی، دلگرم کند. در این صورت مراجعه کننده اعتماد بیشتری به پزشک پیدا خواهد کرد و به نتیجه جراحی امیدوار خواهد شد. این مسئله باعث کاهش استرس در مراجعه کننده نیز خواهد شد.

نمونه جراحی بینی گوشتی

مشاهده نمونه جراحی بینی گوشتی می تواند به افرادی که قصد جراحی بینی خود را دارند کمک کند. معمولا در این تصاویر عکس بینی قبل و بعد از عمل جراحی نشان داده می شود. حتی در بعضی از پیج ها، تصاویری از بینی چند ماه پس از عمل نیز نمایش داده می شود. بنابراین فرد متقاضی عمل بینی، می تواند با بررسی این تصاویر و مقایسه آن ها با یکدیگر، بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کرده و برای عمل بینی به او مراجعه کند.

معمولا تعداد متقاضیان عمل بینی برای یک جراح، نشان دهنده اعتبار و مهارت او می باشند. بدیهی است هر چه مهارت جراح بیشتر باشد، استقبال مراجعه کنندگان از او بیشتر خواهد شد. پس در صورت مراجعه به کلینیک جراحان بینی ممکن است مدتی طولانی در صف مراجعه باقی بمانید. اما نتیجه ای که از جراحی خواهید گرفت، ارزش این انتظار طولانی را دارد. چرا که با مراجعه به یک جراح عالی علاوه بر این که می توانید یک جراحی کاملا طبیعی روی بینی خود انجام دهید، عوارض پس از جراحی را نیز به حداقل کاهش خواهید داد. در صورت مراجعه به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، دوره نقاهت شما بسیار کوتاه خواهد بود و به سرعت می توانید به روند روزمره زندگی خود برگردید.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

بررسی بینی گوشتی

فیلم جراحی بینی گوشتی

فیلم جراحی به شما این امکان را می دهد که با روش کار پزشک آشنا شوید. معمولا بسیاری از افراد به طرز عجیبی از جراحی بینی می ترسند. چرا که این عمل جراحی با بیهوشی و خونریزی همراه است. مشاهده این فیلم های جراحی بینی، می تواند اطمینان فرد مراجعه کننده را نسبت به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران افزایش دهد. در واقع مراجعه کننده با مشاهده این فیلم ها با روند کامل جراحی و مراحل آن آشنا می شود. همچنین از مدت زمان نسبی برای انجام عمل جراحی بینی گوشتی نیز آگاهی پیدا خواهد کرد. در این صورت مراجعه کننده می تواند با آگاهی کامل از شرایط خود را برای عمل جراحی بینی آماده کند.

جدیدترین روش جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی، که معمولاً به بینی‌هایی با پوست ضخیم و غضروف نرم اطلاق می شود، نیازمند تکنیک‌های خاصی است تا به نتایج زیبایی‌شناسانه مطلوب و با دوام مناسب برسد. پیشرفت‌های اخیر در تکنیک‌های جراحی بینی گوشتی به بهبود شکل‌دهی و بازسازی آن کمک می‌کند. در ادامه برخی از جدیدترین روش‌های به‌کار رفته در جراحی بینی گوشتی را بررسی می‌کنیم:

1. استفاده از غضروف‌های پیوندی

برای بینی‌های گوشتی که نیاز به تقویت دارند، استفاده از غضروف های پیوندی برای شکل دهی و حمایت بیشتر انجام می شود. این غضروف‌ها می‌توانند از قسمت‌های دیگر بدن بیمار مانند گوش یا دنده‌ها برداشته شوند. این تکنیک به جراح اجازه می‌دهد تا نوک بینی را محکم‌تر کرده و شکل بهتری به آن بدهد.

2. تکنیک‌های تقویت‌کننده پوست

با استفاده از تکنیک‌هایی برای کاهش ضخامت پوست و تقویت نوک بینی، می‌توان به بهبود ظاهر کلی بینی های گوشتی کمک کرد. این شامل تراش دقیق تر غضروف‌ها و حتی برداشت برخی بافت‌های زائد زیر پوستی می باشد.

3. استفاده از فیلرها و تزریقات

در مواردی که تغییرات جزئی‌تر نیاز باشد، می‌توان از فیلرها برای اصلاح شکل و افزایش زیبایی ظاهری این نوع بینی ها استفاده کرد. این روش کم‌تهاجم‌تر است و نیازی به جراحی معمول ندارد، اما این روش دائمی نبوده و ثبات کمتری دارد ونتایج موقتی‌تری است.

4. تکنیک‌های نوین جراحی

پیشرفت‌ها در تکنولوژی و ابزارهای مورد استفاده و تکنیک‌های جراحی بینی، امکان استفاده از روش‌های دقیق‌تر و مؤثرتر را فراهم کرده است که این روش ها و ابزار های دقیق باعث انجام جراحی با دقت بیشتر روی غضروف و تعدیل ظریف‌تر پوست بینی شده است.  همچنین این روش‌ها به جراحان امکان می‌دهند نتایج طبیعی‌تر و ماندگارتری را به زیباجویان خود ارائه کنند.

5. ترمیم بینی با لیزر

در برخی موارد، تکنیک‌های جدید مانند استفاده از لیزر برای کاهش ضخامت پوست و بهبود ظاهر بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این روش‌ها هنوز در مراحل اولیه هستند و باید با دقت بیشتری بررسی شده و پس از گرفتن تاییدیه های لازم می توان به عنوان انقلابی در جراحی بینی های گوشتی از آن نام برد.

با توجه به پیچیدگی جراحی بینی گوشتی، بسیار مهم است که زیباجویان فردی را به عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در تهران انتخاب نمایند که از تخصص و تجربه بالائی در این زمینه برخوردار  تا اطمینان حاصل شود که بهترین روش درمانی بر اساس نیازهای خاص آن‌ها انجام می‌گیرد.

جدیدترین روش جراحی بینی گوشتی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین پزشک جراح بینی گوشتی در تهران

جراح برتر شخصی است که علاوه بر دانش بالا، دارای مهارت و تجربه زیادی نیز باشد. چرا که جراحی بینی، علاوه بر دانش تئوری به تمرین عملی نیز نیاز دارد. پس می توان گفت، پزشکی که دارای سابقه و تجربه بالایی است، می تواند با تسلط بیشتری جراحی روی بینی گوشتی را انجام دهد.با مطالعه مفاهیم ذکر شده می توانید از روش های شناسایی جراح برتر آگاه شوید. مشاهده پیج ها و سایت های تخصصی جراح، مشاهده نمونه کارهای قبلی، میزان استقبال از جراح و… از جمله راه های تشخیص به شمار می روند. مراجعه به یک جراح با تخصص بالا، می تواند مزیت های زیادی با خود به همراه داشته باشد. انجام با کیفیت جراحی، کاهش درد و عوارض پس از جراحی بینی، عدم انحراف و افتادگی بینی پس از چند سال و … از جمله مزیت های استفاده از خدمات بهترین جراح بینی گوشتی در تهران به شمار می روند. البته بدیهی است در صورت مراجعه به بهترین کلینیک تهران باید هزینه بیشتری برای جراحی پرداخت کنید. اما با پرداخت این هزینه اضافی از موفقیت عمل خود به طور کامل اطمینان پیدا خواهید کرد.

سخن آخر

در این نوشته سعی شد تا به صورت مختصر در رابطه با بهترین پزشک عمل بینی نوع گوشتی صحبت شود. آقای دکتر اکبر اعتمادی با داشتن سال ها تجربه در این زمینه، پیشرو بوده و یکی از برترین جراحان در این حوزه می باشد. این نکته حائز اهمیت که بدانید آقای دکتر اعتمادی علاوه بر بینی گوشتی، بهترین جراح بینی عروسکی در تهران نیز می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، رزرو نوبت و مشاوره از طریق شماره های درج شده در وب سایت با ما عزیزان در ارتباط باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد.

سوالات متداول

 1. خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی در تهران چیست؟

دانش و آگاهی بالا، تخصص و مهارت کافی، سابقه درخشان، مهارت برقراری ارتباط با مراجعه کننده و… از جمله خصوصیات به شمار می روند.

 1. عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی گوشتی کدامند؟

از جمله عوامل موثر بر افزایش یا کاهش هزینه جراحی بینی گوشتی، می توان به تخصص پزشک، محل جراحی، شهر سکونت متقاضی جراحی بینی، باز یا بسته بودن جراحی و… اشاره کرد.

 1. چرا باید برای جراحی بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کرد؟

از آنجایی که جراحی بینی گوشتی از حساسیت و دشواری بیشتری نسبت به جراحی بینی های استخوانی برخوردار است، بهتر است برای انجام آن به کلینیک جراحان بینی مراجعه کنید.

 1. جراحی بینی های استخوانی سخت تر است یا بینی های گوشتی؟

جراحی بینی های گوشتی از بینی های استخوانی پیچیده تر و سخت تر است. چرا که به دلیل تجمع غضروف و یا گوشت، میزان دسترسی جراح به استخوان بینی کمتر است. بنابراین مشاهده زاویه ساختمان بینی گوشتی نیز سخت تر خواهد بود.

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)