بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران + توضیحات کامل

آشنایی با بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

روش های جراحی مختلفی برای بینی وجود دارد. معمولا افراد زیادی رو به جراحی بینی می آورند و سعی دارند که بینی شان شبیه مدل های خارجی شود. در این مقاله ما قصد داریم تا به معرفی بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران  بپردازیم. یک موضوع را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید فقط قبل از بررسی موضوع می خواهیم به شما یادآور شویم جراحی نیمه فانتزی ترکیبی از جراحی طبیعی و فانتزی می باشد که در بخش های بعدی بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم.

انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران چه مزایایی دارد؟

لازم به ذکر است برای رسیدن به نتیجه ایده آل در جراحی بینی نیمه فانتزی این جراحی باید توسط بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران انجام شود. همچنین توصیه می شود قبل از جراحی نیمه فانتزی ابتدا ساختار و نوع بینی بیمار توسط جراح بررسی و از نزدیک معاینه شود تا فرد با صلاحدید خود تحت این جراحی قرار گیرد. یکی از الزامات جراحی بینی نیمه فانتزی داشتن بینی با پوست نازک و غضروف قوی است. در مقابل، بینی گوشتی دارای غضروف ضعیف، پوست شل و ضخیم است. افرادی که بینی های گوشتی دارند هرگز انتخاب مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی نیستند و بهترین روش برای این نوع بینی، جراحی بینی طبیعی است.

در این مدل، جراح سعی می کند ویژگی های دو مدل قبلی را با هم ترکیب کند. به گونه ای که بینی هم طبیعی و هم فانتزی باشد. در مدل نیمه فانتزی پزشک سعی می کند سایز و شکل بینی را با سایر قسمت های صورت هماهنگ کند و باعث می شود نوک بینی کمی بالاتر از حد معمولی و قوس آن کمی بلندتر شود. بینی در مدل نیمه فانتزی کوچکتر از مدل معمولی است، اما عملکرد تنفس از طریق بینی ممکن است نرمال نباشد. شکل بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد، در درجه اول شکل استخوان ها و غضروف بینی. در طی جراحی بینی پزشکان می توانند شکل بینی را با صاف کردن، بزرگ کردن و تقویت استخوان ها یا غضروف بینی تغییر دهند.

مزایا انتخاب بهترین جراح بینی

اما چرا اکثر ایرانی ها برای جراحی بینی اقدام می کنند؟ چه چیزی باعث شده است که بینی کوچک برای افراد جذاب باشد؟

شاید پاسخ این پرسش ها در ساختار چهره ایرانی نهفته باشد. بینی ایرانیان از سایر قسمت های صورتش بزرگتر است. از آنجایی که زیبایی صورت به اجزای آن بستگی دارد، ایرانی ها متوجه شده اند که برای داشتن چهره ای زیبا، بینی کوچکی دارند. البته برای نژادهای دیگر فرق می کند. به عنوان مثال مردم شرق آسیا نسبت به صورت خود بینی کوچکتری دارند و در این کشورها اکثر مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی بینی خود را بزرگ می کنند. آقای دکتر اکبر اعتمادی، با سابقه بالایی که در این زمینه دارد یکی از بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران بوده و این امور را به صورت حرفه ای و با بهترین قیمت و کاملا تضمینی انجام می دهد. شما می توانید برای رزرو وقت و مشاوره از طریق شماره های درج شده در وب سایت در بخش تماس با ما با متخصصین مجرب کلینیک جراحان بینی در ارتباط باشید.

صرف نظر از درست یا نادرست بودن این فرضیه، شاید در فرهنگ ایرانیان کوچک بودن بینی نشانه زیبایی باشد به طوری که اگر بینی فردی بزرگ باشد مورد تمسخر دیگران قرار گیرد. هر بینی کوچک لزوماً با سایر اجزای صورت سازگار نیست. بسیاری از بیمارانی که می خواهند بینی خود را کوچک کنند، در واقع بینی بزرگی ندارند و سایر قسمت های صورت مانند گونه یا فک، بینی آنها را عالی جلوه می دهد. مثلا ایرانی ها آرواره های کوچکی دارند با تقویت و بزرگ شدن این نواحی صورت، اجزای صورت هم تراز می شوند، بینی کوچکتر به نظر می رسد و در نتیجه زیبایی چهره بیشتر می شود.

کوچک کردن بینی بدون بوییدن و خس خس شبانه اکثر مردم فراموش می کنند که وظیفه اصلی بینی تنفس راحت است. به خاطر داشته باشید که برای کیفیت زندگی، داشتن یک ماسک تنفسی راحت و مناسب مهمتر از داشتن بینی زیبا است. اگر بینی بسیار کوچکتر از اندازه طبیعی خود باشد، مطمئناً قسمتی از دستگاه تنفسی را قربانی می کند و باعث سرفه بینی، خس خس سینه و استشمام شبانه می شود. این موضوع برای بینی گوشتی به دلیل پوست ضخیم‌تر اهمیت بیشتری دارد، زیرا احتمال بیشتری وجود دارد که دستگاه تنفسی باشد.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

چه کسی کاندیدای خوبی برای بینی نیمه فانتزی است؟

اولا افرادی که بینی بزرگتری نسبت به سایر قسمت های صورت خود دارند کاندیدای خوبی برای جراحی بینی هستند. کوچک کردن بینی برای همه مناسب نیست. ثانیا کوچک شدن بینی از نظر زیبایی یا عملکرد دارای محدودیت هایی است و همه نباید به دنبال بینی عروسکی و فانتزی باشند. تعریف بینی نیمه فانتزی توسط بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند، بینی مانند بینی عروسکی، قوس دار و قائم است. این نوع جراحی بینی نیمه فانتزی در شرایط خاصی و برای بیماران خاصی قابل انجام است. بینی گوشتی پوست کلفتی دارد و کوچک شدن آن سخت تر از بینی استخوانی است. علاوه بر این، خطر به تعویق افتادن جای زخم و بخیه و گوشت اضافی (کلوئید) بعد از جراحی بینی های گوشتی وجود دارد. بنابراین این بیماران باید انتظار واقع بینانه ای از نتیجه جراحی داشته باشند و بهتر است جراحی بینی خود را با جراحی نیمه فانتزی انجام دهند.

تعریف زیبایی شناسی برای بینی عروسکی و یا دخترانه چگونه است؟

بر اساس تعاریف بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران، نمی توان بینی عروسکی یا فانتزی را در همه چهره ها ساخت. به عنوان مثال، زاویه بین لب و بینی، در حالت ایده آل 90 تا 100 درجه، باید تا 110 درجه افزایش یابد تا یک چشم عروسکی ایجاد شود. این زاویه به فرد ظاهری مصنوعی می دهد و به ساختار داخلی و بینی طبیعی آسیب می رساند. به طور کلی، ایجاد یک بینی فانتزی نیازمند پوست و غضروف خوب است و اگر دیدید افراد زیادی بینی خود را به شکل عروسکی در می آورند، مطمئن شوید که دارای عوارض جراحی هستند.

اگر می خواهید یک جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهید، در یک جلسه مشاوره قبل از عمل با جراح خود در مورد احتمال وجود بینی عروسکی روی صورت خود صحبت کنید. اگر جراح تشخیص داد که بینی فانتزی شما برای صورت شما مناسب نیست، اصرار نکنید. چندین استاندارد جهانی برای زیبایی صورت و بینی وجود دارد. به عبارت دیگر، رسانه‌های اجتماعی و جهان برای ارتباط فرهنگ‌های مختلف و ایجاد استانداردهای جهانی در سطح جهانی تلاش کرده‌اند. این معیارهای زیبایی از زیباترین چهره‌ها می‌آیند و استانداردهای زیبایی بینی مربوط به شکل، اندازه و ابعاد قسمت‌های مختلف بینی است. توجه داشته باشید که این استانداردها اعداد دقیقی نیستند و به عنوان یک مقیاس عمل نمی کنند.

ویژگی بینی فانتزی

رینوپلاستی طبیعی یا رینوپلاستی عروسکی؟ | در این نوع جراحی، بیمار می خواهد بینی بیش از حد طبیعی کوچک شود. البته هر نوع جراحی روی بینی قبل از اینکه بینی را زیباتر کنیم باید مراقب باشیم که بینی از نظر عملکردی آسیب نبیند. بینی ممکن است آسیب دیده باشد. مثلاً وقتی سوراخ های بینی را خیلی کوچک می کنیم، فرد دچار مشکل تنفسی می شود. فقط معاینه حضوری و مشاوره با جراح را باید انجام دهید. در طول مشاوره و جلسات حضوری، پزشک تصمیم می گیرد که آیا شما گزینه مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر. اما این انتخاب بدون معاینه پزشکی حضوری امکان پذیر نخواهد بود. با در نظر گرفتن معاینات و آزمایشات ذکر شده توسط جراح بینی می توان انتظار یک عمل بینی طبیعی را داشت. زیرا احتمال داشتن بینی طبیعی بعد از جراحی دور از ذهن نیست، اما چنین انتظاری تنها به دانش و مهارت جراح بستگی دارد.

ویژگی بینی فانتزی

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی در واقع بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی یا عروسکی است و عمل بینی به گونه ای انجام می شود که اثری از جراحی باقی نماند و ظاهری طبیعی متناسب با فرم و سایر موارد ایجاد شود. قسمت هایی از صورت با تغییر زیادی مواجه نمی شود و در واقع تغییراتی در نوک بینی و پشت بینی ایجاد می شود. به نقل قول از بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران آقای اکبر اعتمادی، در جراحی طبیعی بینی معمولاً انحراف اصلاح شده و تیغه بینی صاف می شود. این امکان وجود دارد که بعد از هر جراحی دیگر جراحی بینی انجام ندهید. نداشتن قوس در پشت بینی باعث می شود بینی شما بسیار طبیعی به نظر برسد و حالت طبیعی خود را از دست ندهد و فقط شاید کمی قوس برای پشت بینی ایجاد شود. یا ممکن است یک قوس صاف باشد. ویژگی ها شامل : 

 • سوراخ های بینی خیلی جمع نمی شوند.
 • به شکل و محل سوراخ های بینی دست نزنید.
 • تیز نکردن نوک بینی.
 • قوس بینی به طور طبیعی و به میزان کم.
 • یک زاویه مناسب بین بینی و پیشانی ایجاد کنید.
 • زاویه مناسبی بین بینی و لب ایجاد کنید.
 • قبل از انجام جراحی زیبایی بینی چندین عکس از زوایای مختلف صورت و بینی شما گرفته می شود و جراح بینی بینی و فرم صورت شما را آنالیز می کند و این عکس ها را با دقت بررسی می کند تا عمل جراحی را به گونه ای انجام دهد که اثری از جراحی دیده نشود. مشاهده گردید. این یک تناسب طبیعی برای فرم و سایر اجزای صورت برای شما ایجاد می کند.

انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

نقش نوع بینی در عمل بینی طبیعی

بینی ها دو دسته هستند: بینی استخوانی و بینی گوشتی و ضخامت پوست از عوامل اصلی تعیین کننده نوع بینی هستند. اگر بینی گوشتی پوست ضخیم تری داشته باشد، بینی های استخوانی پوست نازک تری دارند. ظرافت هایی که پزشک در جراحی خود به کار می برد به چشم نمی آید، بنابراین افرادی که قصد جراحی بینی گوشتی را دارند باید تا حد امکان از سطح انتظارات خود کم کنند زیرا بینی های گوشتی نیز مانند بینی های استخوانی شباهت زیادی به بینی های فانتزی و عروسکی دارند. عدم تغییر در نتیجه جراحی بینی گوشتی طبیعی خواهد بود.

انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

جراحی بینی در افراد موجب ایجاد تغییرات مثبت و قابل توجهی در زندگی شخصی و اجتماعی آنها می‌شود. اما یکی از چالش‌های اصلی این فرآیند، انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران است. انتخاب یک جراح ماهر و کاربلد می‌تواند تاثیر مستقیمی بر نتیجه نهایی جراحی داشته باشد. در مقابل چنانچه پزشک مناسبی را انتخاب نکنید، احتمال بروز تنگی نفس و خر و پف در خواب بسیار خواهد بود همچنین بسیاری از افراد بعد از انجام جراحی بینی حس بویایی خود را تا مدت‌ها از دست می‌دهند. به همین دلیل توصیه می‌شود در انتخاب پزشک مناسب نهایت دقت را بکار بگیرید.

مهارت‌های فنی

اولین نکته‌ای که هنگام انتخاب جراح باید به آن توجه کنید، مهارت فنی او است. همچنین یک جراح باید دارای دقت بالا و حوصله کافی باشد. او باید به درستی حرف‌های بیمار خود را بشنود و به خواسته‌های او احترام بگذارد. توجه به این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است. به این دلیل که بروز هرگونه خطا در عمل جراحی بینی، نتایج نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت. بهره‌گیری از تجهیزات به روز نیز در انجام هرچه بهتر عمل جراحی نقش مستقیمی دارد. حتما هنگام انتخاب پزشک جراح، به تجهیزات مورد استفاده او در کلینیک یا مطب توجهی ویژه کنید.

اهمیت موقعیت جغرافیایی مطب پزشک جراح

در واقع محل قرارگیری مطب یا کلینیک جراح بینی در شهر، از اهمیت بسیاری برخوردار است. به این نکته توجه کنید که بعد از انجام جراحی بینی لازم است شما چندین بار به مطب پزشک یا کلینیک مورد نظر مراجعه کنید. تعویض پانسمان و بررسی وضعیت بینی شما حتما باید توسط پزشک جراح انجام شود. به همین دلیل موقعیت مکانی مطب پزشک از اهمیت بسیاری برخوردار است. محل قرار گیری مطب باید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی قابل دسترسی باشد همچنین وجود جای پارک خودرو در اطراف مطب یا کلینیک از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به توضیحات ارائه شده، امکان انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران برای شما فراهم خواهد بود.

نقش نوع بینی در عمل بینی طبیعی

سخن آخر 

در این نوشته سعی شد تا به صورت مختصر در رابطه با بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران توضیح داده شود. شما عزیزان می توانید با ارتبط از طریق شماره های درج شده در وب سایت با متخصصین ما در ارتباط باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان همچنین اگری سوالی و انتقادی دارید می توانید در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید، کارشناسان ما در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهند.

سوالات متداول

 جراحی بینی نیمه فانتزی چه مزایایی دارد؟

 • سلامتی بیمار پس از چند ساعت جراحی.
 • پایداری عمل در سالهای آینده خواهد بود که با استفاده از این روش تحقیق خواهد شد.
 • مزایای جراحی این است که چین و چروک های کناره های پره های بینی از بین نمی روند و فرورفتگی طبیعی بینی شما تغییر می کند.
 • هیچ مشکلی در راه های هوایی وجود ندارد.
 • انجام عمل بینی طبیعی به شما در ایجاد اعتماد به نفس کمک می کند.
 • روش های طبیعی جراحی بینی
 • زاویه لب و بینی
 • زاویه لب و بینی باید حدود 90 تا 120 درجه باشد. این زاویه در خانم ها مطلوب تر، اما در آقایان تندتر است.
 • زاویه بینی : پیشانی تا نوک بینی و نوک بینی تا چانه
 • این زاویه باید حدود 120 تا 130 درجه باشد. در تعیین زاویه نوک بینی تا چانه، لب بالایی باید 4 میلی متر و لب پایینی باید 2 میلی متر پشت نوک بینی تا چانه باشد.
 • زاویه پیشانی و بینی : این زاویه باید حدود 115 تا 130 درجه باشد. این زاویه برای خانم ها مطلوب است، اما در آقایان می تواند تیزتر باشد.

بینی چقدر باید کوچک باشد؟

امروزه این تصور غلط در بین مردم وجود دارد که بینی کوچک زیباتر است، اما بهتر است بدانید که کوچک بودن بینی عامل زیبایی بینی نیست. مهم ترین نکته در زیبایی بینی می تواند این باشد که با سایر اجزای صورت هماهنگ با عملکرد طبیعی بینی، جراح بینی سعی می کند تا حدودی غضروف و استخوان های بینی را کاهش دهد. زیبایی را باید در چهره نشان داد.

یک بینی معمولی چقدر خمیده است؟

برای عملکرد طبیعی بینی، پشت بینی باید صاف باشد یا به مقدار بسیار کم داده شود. اولین جراح بینی پشت بینی را تقویت می کند تا مشکلاتی مانند افتادگی نوک بینی و کجی بینی با اعمال تغییرات بینی تحت تأثیر قرار نگیرد. افرادی که می خواهند بینی خود را فانتزی یا عروسکی کنند باید اطلاعات کافی در مورد جراحی زیبایی و بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران داشته باشند و عوارض آن زیرا این حالت بینی باعث تنگ شدن راه های هوایی می شود و در چند سال آینده برای فرد مشکل ایجاد می کند.

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)