هزینه جراحی بینی در تهران + جزئیات کامل

انواع هزینه های بینی

زیبایی یکی از مواردی می باشد که افراد زیادی در سراسر جهان به آن توجه می کنند. چون این امر بسیار مهم است و باید در نظر گرفته شود. همچنین باید بدانید که جراحی بینی نیز یکی از روش هایی در این خصوص می باشد که شما باید آن را در نظر بگیرید. مهمترین عامل نیز در خصوص جراحی بینی، هزینه جراحی بینی در تهران است و این امر باید در نظر گرفته شود. در این مقاله ما می خواهیم هزینه جراحی بینی در تهران رابررسی کنیم و جزییاتش را نیزمورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

به چه دلایلی جراحی بینی باید انجام شود؟

باید در نظر داشته باشید که جراحی بینی نیز مثل سایر جراحی ها برای زیبایی و در برخی موارد برای درمان مورد استفاده قرار می گیرد. باید بدانید که معمولا برای ترمیم برخی از انواع شکستگی ها و یا مشکلات تنفسی و در خصوص بهبود تنفس می توان جراحی بینی انجام داد. معمولا افرادی که باید جراحی بینی انجام دهند در ابتدا باید با پزشک جراح ملاقات داشته باشند و جلسات مشاوره ای را با پزشک جراح بگذرانند که آیا آنها مناسب جراحی می باشند و یا خیر. همچنین باید در نظر داشته باشید که انگیزه شما برای انجام جراحی بینی چه می باشد. در صورتی که مشکلاتی در بینی شما وجود داشته باشد می توانید از جراحی بینی استفاده کنید. به عنوان مثال اگر مبتلا به یک سری بیماری هیا ژنتیکی مثل هموفیلی و یا این جور موارد باشید به دلیل ایجاد خونریزی ممکن است پزشک شما را از انجام جراحی بینی منصرف کند و باید این مورد را در نظر داشته باشید چون بسیار با اهمیت است.

بررسی نکاتی در خصوص هزینه جراحی بینی در تهران

در صورتی که تصمیم شما برای انجام جراحی بینی جدی باشد پزشک به طور کلی بینی شما را مورد بررسی قرار می دهد تا اگر مشکلی وجود داشته باشد آن را بر طرف کند. همچنین باید بدانید که از شما تست آزمایش خون نیز گرفته می شود تا به طور کلی پزشک بتواند شرایط کلی بدن شما را مورد بررسی قرار دهد و باید این مورد را در نظر داشته باشید.

معمولا انجام چنینی معایناتی باعث می شود تا پزشک به طور کلی با ساختمان بینی شما آشنایی کاملی پیدا کند. البته نوع عمل جراحی که شما می خواهید بر روی بینی خودتان پیاده سازی کنید امری است که باید به طور جدی آن را در نظر داشته باشید. همچنین پزشک از بخشهای مختلف از بینی شما عکس برداری می کند تا اگر مشکلی وجود داشته باشد به خوبی آن را در هنگام جراحی برطرف سازد. معمولا عکس هایی که پزشک در خصوص جراحی از شما می گیرد بیشتر به عنوان یک مرجع برای جراحی استفاده می شود و شما نیز باید آن را در نظر داشته باشید چون از اهمیت بالایی برخوردار است و باید آن را در نظر بگیرید.

معمولا برای انجام جراحی بینی هر فردی از پزشک جراحی انتظاراتی را خواهد داشت. به طور کلی می توانیم بگوییم که همه افراد دوست دارند تا از پزشک جراح بخواهند تا آنها را به نتیجه ای خوب برساند و یک بینی زیبا به آنها هدیه دهد و هزینه جراحی بینی در تهران معقولانه باشد. همچنین پزشک جراح سعی می کند برای اینکه تعادل بین بینی و لب ایجاد شود جوری جراحی را انجام دهد تا به تعادل صورت شما آسیبی وارد نشود و باید این مورد به طور کلی در نظر گرفته شود چون مهم است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. بعد از انجام جلسات مشاوره دیگر باید برای روز جراحی بینی خودتان به طور کامل آمادگی لازم را داشته باشید. معمولا جراحی بینی از طریق بیهوشی قابل انجام است. به طور کلی بعد از انجام جراحی ممکن است شما یک سری اختلالات را در ذهنتان حس کنید. باید در نظر داشته باشید که این موارد به طور کلی در یک مدت زمان خاص اتفاق می افتند و سریع ازبین می روند و جز عوارض کوتاه مدت جراحی بینی می باشند که این مورد نیز باید توسط شما به عنوان کسی که قصد جراحی بینی اش را دارد در نظر گرفته شود و باید به این مورد اهمیت کافی بدهید.

قبل از جراحی بینی به طور کلی از مصرف برخی داروها باید پرهیز کنید. به عنوان مثال مصرف داروهایی مثل آسپرین و یا ایبوبروفین می توانید به بدن شما آسیب بزند و خونریزی را ممکن است در طول جراحی و بعد از جراحی افزایش دهند که باید این مورد توسط شما درنظر گرفته شود. اگر هم داروی گیاهی مصرف می کنید به طور کلی باید از تمامی نسخه های شیمیایی و گیاهی پرهیز کنید. درصورتی که سیگار می کشید به هیچ عنوان نباید برای جراحی این کار را انجام دهید. چون مصرف سیگار باعث می شود تا بهبودی شما پس از جراحی به صورت کند صورت پذیرد و همچنین می تواند باعث شود تا شما به انواع عفونت ها مبتلا شوید.

هزینه جراح بینی در تهران

انتظارات مربوط به هزینه جراحی بینی در تهران

در صورتی که شما کاندیدای جراحی بینی هستید باید بدانید که نوع بینی شما در نوع جراحی می تواند تفاوت های خاصی را ایجاد نماید. به عنوان مثال اگر بینی شما استخوانی باشد روش جراحی بینی شما بسیار متفاوت تر از روش های دیگر است. همچنین  باید در نظر داشته باشید که بعد از جراحی بینی ممکن است که تا 6 الی 1 ماه هنوز بینی شما دارای ورم باشد. این مورد در طول زمان قابل هضم است چون از بین می رود و نیاز نیست که شما در این خصوص نگرانی داشته باشید.

انواع جراحی های بینی

معمولا برخی بینی ها مثل بینی گوشتی چون نوک بینی آنها دارای پوست زیادی می باشد  ضخامت هایی را می توانیم در کنارها و نوک شاهد باشیم که در نتیجه بینی گوشتی نتایج متفاوتی در جراحی می تواند ایجاد کند. در خصوص بینی استخوانی نیز چون با پوست زیادی پزشک مواجه نمی شود معمولا پزشک کار راحتی دارد و به راحتی بینی جراحی می شود.

در طول جراحی نیز چون پورسه جراحی بینی معمولا از طریق بیهوشی انجام می شود فرد باید به طور کامل بیهوش باشد تا روند جراحی بینی او به طور کامل انجام شود و باید این مورد را در نظر داشته باشید جون دارای اهمیت فراوانی می باشد. همان طور که گفتیم نوع بینی در جراحی تغییراتی ایجاد می کند. معمولا تغییرات به استخوان و غضروف و پوست بینی بر می گردد که باید آن را در نظر داشته باشید. بعد از جراحی نیز به بخش های ریکاوری خواهید رفت تا  مراقبت های لازم از شما انجام گیرد.

بعد از جراحی بینی نیز باید به طور کامل یک برنامه استراحت را برای خودتان در نظر داشته باشید. معمولا باید سر خود را بالاترا ز قفسه سینه خودتان بگذارید تا تورم بینی شما به طور کامل از بین برود و اینکه جلوی خونریزی شما را به طور کامل بگیرد. در روزهای اول پس از جراحی ممکن است در بینی خودتان گرفتگی های خاصی را احساس کنید و این به دلیل آتل هایی است که به داخل بینی شما وصل شده است. بعد از چند روز یا خد اکثر هفت روز پزشک تمامی پانسمان های شما را به طور کامل برمی دارد. سپس یک آتل روی بینی شما قرار داده می شود و یک هفته نیز این آتل روی بینی شما میماند.

چه مواردی بعد از جراحی بینی باید رعایت شود؟

به هیچ عنوان نباید ورزش های سنگینی را انجام دهید. البته باید از مواد غذایی خاصی مثل میوه و سبزیجات استفاده کنید که دارای فیبر می باشند. در هنگام مسواک زدن نیز نباید زیاد فشاری به صورت خودتان وارد سازید. البته باید در نظر داشته باشید که در هنگام لباس پوشیدن نیز باید سعی کنید از لباس های یقه گشاد استفاده کنید تا در هنگام پوشیدن هیچ گونه فشاری به صورت شما وارد نشود و باید آن را در نظر بگیرید. به هیچ عنوان نباید تایک ماه عینک بزنید. همچنین نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار داشته باشید.

در صورتی که در تهران هستید و می خواهید بینی خودتان را جراحی کنید باید در ابتدا به تمامی نکاتی که در این مقاله گفته شد عمل کنید. به عنوان مثال باید هدفتان را از جراحی معلوم کنید. همچنین باید بدانید که در خصوص جراحی پیش یک متخصص جراح بروید. معمولا هزینه جراحی نیز به چندین عامل ارتباط دارد. به عنوان مثال در ابتدا تخصص پزشک جراح بسیار مهم است. چون پزشک هر چه تخصصش بالاتر باشد هزینه ها نیز اضافه تر خواهند بود که در آخر چندین برابر هزینه جراحی را باید پرداخت کنید. مورد بعدی بیمارستان و یا کلینیکی است که برای جراحی قرار است به آنجا بروید. باید در نظر داشته باشید که به طور کلی منطقه ای که در آن جا قرار است جراحی بینی خودتان را انجام دهید بسیار بر روند قیمت گذاری تاثیر گذار است وباید این مورد را نیز در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین موارد که ما در این مقاله به آن پی بردیم این بود که مراقبت های قبل و بعد از جراحی بسیار می توانند به شما کمک کنند تا به نتیجه ای که میخواهید دست پیدا کنید چون این روند بسیار اهمیت فراوان دارد که باید آن را در نظر داشته باشید.

هزینه جراحی بینی در تهران

بهترین پزشک جراح بینی در تهران

در خصوص بهترین پزشک جراح بینی در ابتدا شما باید سابقه پزشک مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید سپس هزینه جراحی بینی در تهران را نیز بررسی کنید و بعد برای انجام جراحی بینی اقدامات لازم را به انجام برسانید چون اهمیت فراوانی خواهند داشت که باید در نظر بگیرید. سپس باید در جلسات مشاوره قبل از جراحی بینی شرکت داشته باشید تا پزشک جراح بتواند شرایط بینی شما را به طور کامل بررسی کند و همچنین باید شرایط بدنی شما را نیز مورد بررسی قرار دهد.

کلام آخر

در این مقاله ما هزینه جراحی بینی در تهران را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص این بخش این است که جراحی بینی در تهران هزینه های متفاوتی دارد و هر پزشک بر مبنای تخصصی که دارد هزینه های لازم را از بیمار دریافت می کند. همچنین باید بدانید که هزینه جراحی جز بیمه نیست مگر این که شرایط خاصی وجود داشته باشد و بیمه بخواهد پول جراحی بینی را پرداخت کند، البته بستگی به شرایط شما نیز خواهد داشت. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق شماره های زیر با کلینیک ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09934620340

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)