نمونه کارهای دکتر اکبر اعتمادی

نمونه کارهای دکتر اکبر اعتمادی

جراحی های زیبایی یکی از مهم ترین اقدامات انتخاب پزشک با دقت و با تجربه است که به شما این اطمینان را می دهد که شما می توانید یک بینی ایده آل و طبق خواسته ها و انتظارات خود داشته باشید. دکتر اکبر اعتمادی یکی از این پزشکان هستند که شما می توانید با خیال به آن اطمینان کنید و می دانید که می توانید نتیجه مطلوبی از جراحی خود بگیرید.

در ادامه با با جراحی بینی توسط دکتر اکبر اعتمادی و نمونه کار های او آشنا می شوید.

جراحی بینی کی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است که بسیاری از افراد در هر ین و سالی از جراحی زیبایی بینی استاده می کنند. جراحی بینی می تواند باعث تغییر ساختار بینی و از بین رفتن مشکلات بینی شود. بیشتر افرادی که جراحی بینی انجام می دهند جوانان و نوجوانان هستند که برای افزایش اعتماد به نفس و زیباتر شدن دست به انجام جراحی می زنند.

جراحی بینی چیست ؟

در علم پزشکی به جراحی بینی رینوپلاستی یا راینوپلاستی هم گفته می شود. پزشک در جراحی بینی ساختار بینی را تغییر می دهد و مشکلات تنفسی را از بین می برد. مشکلاتی مثل قوز بینی، کج بودن بینی، گوشتی بودن بینی و افتادگی یا پهن بودن نوک بینی با جراحی بینی برطرف می شود. بهترین جراحی در کشور ایران جراحی زیبایی بینی است که امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است. و همه افراد از شهرهای دیگر به ایران می آیند تا بینی خود را جراحی کنند.

جراحی بینی استخوانی توسط دکتر اکبر اعتمادی

افرادی که بینی آن ها استخوانی است پوستی نازک و غضروفی ضخیم و محکم دارند. نتیجه جراحی بینی در بینی های استخوانی بهتر از بینی های گوشتی است زیرا غضروف آن محکم است و تراشیدن و فرم دادن به آن آسان تر است. در روش جراحی بینی استخوانی باید بینی برش بخورد تا پزشک به همه نقاط بینی دسترسی داشته باشد و بتواند ایرادات بینی را از بین ببرد. هنگامی که برش روی سطح بینی ایجاد می شود پزشک می تواند استخوان اضافه بینی را بردارد و کناره ها بینی را به هم دیگر نزدیک کند.

یکی از مزایایی که جراحی بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی دارد این است که رضایت افراد در این مدل بینی ها بیشتر است و نتیجه زودتر و بهتری نسبت به بینی گوشتی دارد. قبل از جراحی  بینی استخوانی پزشک همه موارد مانند طول بینی، میزان قوس روی بینی، میزان لوله های بینی را بررسی می کند و بعد اقدام به جراحی بینی می کند. این بررسی ها باعث می شود پزشک را و روش مناسبی برای جراحی انتخاب کند و نتیجه جراحی شما مطلوب باشد.

جراحی بینی استخوانی مزایای زیادی دارد و یکی از آن ها تنفس راحت است زیرا با جراحی بینی استخوانی می توانید عواملی مانند مشکلات تنفسی را از بین ببرید. بعضی از افراد به دلیل مشکلات تنفسی، بسته شدن مجاری هوای بینی، آپنه خواب جراحی بینی انجام می دهند و با جراحی بینی می توانند این مشکلات را برطرف کنند.

جراحی بینی استخوانی توسط دکتر اکبر اعتمادی

جراحی بینی گوشتی توسط دکتر اکبر اعتمادی

افرادی که بینی آن ها پوستی ضخیم و غضروفی نازک دارد بینی آن ها گوشتی است. زیرا ضخیم بودن پوست این نوع بینی ها درمان و دوران بهبودی طولانی تری نسب به دیگر بینی ها دارند. برای اینکه نتیجه مطلوبی از جراحی بینی گوشتی بگیرید باید کمی صبر کنید. جراحی بینی گوشتی یکی از انواع جراحی بینی است که روی بینی های گوشتی انجام می شود. این نوع بینی پوست ضخیم و غضروفی ضعیف دارد. روش های قدیمی جراحی بینی نتیجه مناسبی در انجام جراحی این نوع بینی ها نداشته است و با تراشیدن غضروف ها و نازک کردن پوست بینی، بینی به حالت قبلی خود بر می گشت اما امروزه با روش های جدید می توان این نوع بینی ها را جراحی کرد و نتیجه مناسبی از این جراحی گرفت.

امکان دارد بعد از جراحی بینی گوشتی تورم و کبودی مشاهده کنید که این موارد طبیعی است. میزان تورم و کبودی در همه افراد فرق دارد و امکان دارد در فردی کمتر یا بیشتر باشد. ورم بینی در بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی به خاطر ضخامت پوست زیاد است و ورم بینی گوشتی بعد از جراحی امکان دارد اکثر افراد را نگران کند که بیشتر ورم ها چند ماه بعد از جراحی بینی از بین می رود. برای نتیجه جراحی بینی باید صبور باشید و زیرا دوران نقاهت این جراحی نسبت به روش های دیگر بیشتر است و نیاز به مراقبت های زیادی دارد.

در گذشته در جراحی بینی بیشتر غضروف بینی برداشته می شد و این اتفاق باعث به وجود آمدن فرورفتگی و جای زخم در پوست می شد و چهره طبیعی برای افراد به وجود نمی آورد. امروزه با جراحی بینی گوشتی به دست یک پزشک با تجربه و کاربلد می توانید بینی زیبا و چهره بیعی و نچرال داشته باشید. جراح قبل از جراحی بینی گوشتی بینی را با چشم ها، گونه ها و چانه و دیگر ویژگی های صورت بررسی می کند و طبق صورت شما بینی شما را جراحی می کند.

جراحی بینی گوشتی توسط دکتر اکبر اعتمادی

جراحی بینی ترمیمی توسط دکتر اکبر اعتمادی

جراحی بینی زمانی اتفاق می افتد که افراد از جراحی بینی قبلی خود راضی نباشند و یا دچار عوارض شده باشند. برای جراحی بینی ترمیمی انتخاب جراح یکی از مهم ترین اقدامات است زیرا اگر این جراحی مانند قبل به دستی صورت نگیرد مشکلات زیادی را در پی دارد. در جراحی بینی ترمیمی مشکلات و ایرادات شما برطرف می شود و به همین خاطر باید در انتخاب پزشک دقت زیادی داشته باشید زیرا این جراحی اهمیت زیادی دارد و بینی باید به طور اصولی بررسی شود که بعد از یکسال دوباره دچار مشکلات نشوید زیرا این جراحی سخت و پیچیده است و نیاز به دقت زیادی دارد. سعی کنید قبل از جراحی بینی ترمیمی در انتخاب پزشک متخصص و با تجربه دقت کنید و با تحقیق زیاد دست به انتخاب بزنید.

افراد برای جراحی بینی ترمیمی باید 1 سال صبر کنند. این جراحی در بینی های گوشتی باید با تقویت نوک بینی صورت بگیرد تا با یک اسکلت منسجم نوک بینی در مکان مناسب قرار بگیرد زیرا ضخامت زیاد پوست باعث افتادگی نوک بینی می شود. در جراحی بینی ترمیمی باید زخم های اولیه بهتر شود و بعد اقدام به جراحی کرد. جراحی بینی ترمیمی نسبت به جراحی بینی اولیه سخت تر و پیچیده تر است و پزشک باید با دقت و مهارت زیاد این جراحی را انجام دهد.  پزشک باید موقعیت قرار گیری غضروف های بینی را بررسی کند و ایرادات آن را هنگام جراحی برطرف کند.

جراح بینی :

یکی از مهم ترین مواردی که در جراحی بینی اهمیت دارد انتخاب جراحی بینی است. جراحی بینی باید مهارت و تجربه زیادی داشته باشد. جراح باید با افرادی که می خواهند بینی خود را جراحی کنند صادق باشد و همه اطلاعات را در اختیار آن ها قرار دهد.

انواع روش های جراحی بینی :

جراحی بینی به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته تقسیم می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم :

جراحی بینی به روش باز :

در این روش جراح بینی برش ها را در ناحیه بین دو سوراخ بینی که به آن کلوملا گفته می شود ایجاد می کند و بعد  از جدا شدن پوست از ساختمان بینی تغییرات به وجود می آید. در این روش به دلیل وسعت دید جراح احتمال بروز عوارضی چون نامتقارنی، مشکلات تنفسی و غیره در بینی بسیار کم است.

جراحی بینی به روش بسته :

در جراحی بینی به روش بسته برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و دید جراح محدود است. به همین علت این روش اولویت دوم جراحان بینی می باشد.

بهترین جراح بینی در تهران :

دکتر محمدرضا مرید زاده یکی از بهترین جراحان بینی در تهران است. دکتر مرید زاده با تجربه و مهارت زیاد توانست افراد زیادی را به نتیجه دلخواه خود برساند. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که می خواهید بینی خود را جراحی کنید و نتیجه جراحی بینی برای شما اهمیت زیادی دارد ما دکتر محمدرضا مرید زاده را به شما معرفی می کنیم.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی در تهران :

اگر می خواهید نتیجه مناسبی از جراحی بینی خود بگیرید باید پزشکی را انتخاب کنید که تجربه و مهارت زیادی داشته باشد و به بتوانید شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. جراحی بینی اهمیت زیادی دارد و باید برای انتخاب یک جراح خوب تحقیقات زیادی انجام داد و بهترین جراح را انتخاب کرد.

نکات زیر می تواند در انتخاب پزشک به شما کمک کند :

 • از دوستان و آشنایان خود درباره بهترین جراح زیبایی پرس و جو کنید.
 • با جستجو در اینترنت و صفحات اجتماعی و مطالعه سوابق و مدارک جراحان بهترین کاندیدا ها را انتخاب کنید.
 • در فضای مجازی می توانید عکس های جراحی های قبلی جراحان را نیز مشاهده نمایید.
 • با حضور در مطب جراحان از نزدیک با بیماران قبلی گفت و گو کنید و میزان رضایت مندی آن ها را بسنجید.
 • حتما قبل از عمل بینی یک جلسه مشاوره با جراح بینی انتخابی خود داشته باشید.

جراحی بینی خانم ها توسط دکتر اکبر اعتمادی

عده ای دیگر از افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند خانم ها هستند که خانم ها علاقه دارند بینی خود را کوچک کنند تا ظاهر زیبایی داشته باشند و بیشتر دنبال جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی هستند.

تاثیر جراحی بینی در ظاهر افراد :

جراحی بینی می تواند به غیر از برطرف کردن مشکلات بینی در ظاهر افراد تاثیر زیادی داشته باشد. جراحی بینی می تواند اصلاح نوک پهن بینی، بزرگ کردن بینی، اصلاح کجی بینی، اصلاح قوز بینی، تغییر زاویه بینی نسب به سایر اجزای صورت، برطرف کردن پولیپ بینی، ایجاد تقارن در سوراخ های بینی، اصلاح کجی بینی، کوچک کردن بینی را برطرف کند.

جراحی بینی آقایان و خانم ها چه تفاوتی دارد ؟

 • از نظر بزرگی، بینی آقایان بزرگ تر از بینی خانم ها است.
 • پوست بینی آقایان از ضخامت بیشتری در مقایسه با پوست بینی خانم برخوردار است.
 • غدد چربی بر روی پوست بینی آقایان بیش از خانم ها است.
 • خانم ها به دنبال بینی ظریف و باریک هستند در صورتی که آقایان به دنبال بینی طبیعی می باشند.
 • خانم ها علاقه دارند تا نوک بینی شان کمی به سمت بالا باشد.
 • بینی آقایان در مقایسه با بینی بانوان پهن تر است.

مراقبت های قبل از جراحی بینی :

برای اینکه نتیجه مناسبی از جراحی بینی خود بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید تا عملی آسان تر را پشت بگذارید. در ادامه با مراقبت های قبل از جراحی بینی آشنا می شوید :

 • افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند اولین کاری که انجام می دهند انتخاب بهترین جراح است که تجربه زیادی داشته باشد و نتیجه دلخواه افراد را به وجود بیاورد.
 •  افراد باید کلینیک یا بیمارستانی که جراحی در آن انجام می شود را از نظر میزان امکانات و کادر درمانی مورد بررسی قرار دهند.
 • بعد از بررسی همه جوانب با مطب تماس بگیرید و وقت مشاوره ای برای خود تنظیم کنید.
 • در جلسه مشاوره در رابطه با مشکلات و ایراداتی که در بینی خود احساس می کنید صحبت کنید و با پزشک درباره به فرم و شکل نهایی بینی پس از عمل خود مشورت کنید.

پس نتیجه می گیریم برای جراحی بینی باید پزشک با تجربه و با مهارت را انتخاب کنیم تا نتیجه بهتری از جراحی بینی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)