تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی را بدانید!

بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی

امروزه انجام عمل بینی به یکی از مهم ترین کار ها بین افراد تبدیل گشته است. ما انواع مختلفی از عمل های بینی داریم که می توانیم در این خصوص به عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی اشاره داشته باشیم. هر کدام از این نوع عمل ها ویژگی های خاص خودشان را دارند که باید آنها را در نظر بگیریم. در این مقاله می‌خواهیم به طور جزئی تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی را بررسی کنیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما مطرح بسازیم.

جراحی بینی فانتزی چیست؟

جراحی بینی فانتزی نوعی عمل جراحی است که در آن سایز بینی بسیار کاهش می یابد همچنین افرادی که پوست بینی آنها ضخیم هست و یا بینی گوشتی دارند نمی توانند عمل بینی فانتزی به انجام برسانند. جراحی بینی فانتزی مخصوص افرادی است که دارای بینی استخوانی هستند و صورت شان نیز کوچک است. یکی از مهمترین نکات در خصوص جراحی بینی فانتزی داشتن بافت و غضروف بسیار مستحکم در بینی و همچنین داشتن پوستی نازک می باشد که برای انجام جراحی بینی فانتزی بسیار ضروری نیز خواهد بود.

در جراحی بینی فانتزی جراح مربوطه به سعی می کند تا بینی حالت طبیعی خودش را نداشته باشد و بر همین اساس با ایجاد یک قوس داخلی در قسمت تیغه بینی نوک بینی را به سمت بالا جهت می دهد. در ادامه نوشته به بررسی تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

منظور از جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟

در جراحی بینی نیمه فانتزی جراح سعی می کند که در ابتدا ظاهر طبیعی بینی به طور کامل حفظ شود و ساختار فانتزی بینی نیز بیشتر آشکار شود. در جراحی بینی فانتزی جراح باز سعی دارد تا اندازه و شکل بینی با سایر اجزای صورت تطابق کامل داشته باشد و نوک بینی نیز کمی بالاتر از حد خودش قرار داشته باشد. در جراحی بینی نیمه فانتزی معمولاً بینی کوچک تر و ظریف تر از حالت عادی خواهد بود.

چه چیزی را باید تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی در نظر بگیریم؟

در جراحی بینی فانتزی زوایای تغییر یافته بسیار زیاد هستند و بر همین اساس تیغه بینی نیز دچار یک سری تغییرات خواهد شد و این موارد در نتیجه باعث می شوند تا نوک بینی به سمت بالا تمایل داده شود ولی در مدل نیمه فانتزی این امر شکلی طبیعی خواهد داشت.

قبل از انجام جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

معمولاً در این حالت باید در جلسات مشاوره شرکت کنیم تا نوع و شکل بینی را به پزشک بگوییم، همچنین انجام برخی آزمایشات بدنی میتواند به پزشک کمک کند تا با شرایط بدنی ما آشنا باشد. در صورتی که دارویی مصرف میکنید باید به پزشک بگویید تا در نهایت آسیب به بدن شما وارد نشود.

هزینه جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ابتدا کلینیکی به آن مراجعه می کنید می تواند بر روند هزینه ها تاثیر گذار باشد همچنین باید بدانید که شما میتوانید به پزشک متخصص مراجعه کنید که در این حالت هزینه‌های زیادی را نیز باید پرداخت نمایید. استفاده از تجهیزات با کیفیت و پیشرفته نیز توسط پزشک مورد نظر می تواند بر هزینه‌های مربوطه تاثیرگذار باشد و این امر نیز اهمیت بسیار زیادی را به خودش اختصاص می دهد.

تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی چه کسی است؟

بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی کسی است که دارای چند ویژگی باشد که در زیر آن ها را بیان می کنیم :

در ابتدا تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی، جراح مورد نظر باید دانش کافی و تخصص بالایی داشته باشد. استفاده از تجهیزات باکیفیت و مطمئن نیز می تواند جزو ویژگی های بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی در نظر گرفته شود. باید در نظر داشته باشید که هرچه جراح تخصص بالایی داشته باشد می توانیم به نتیجه خوبی بعد از جراحی دست یابیم. نکته دیگری که باید در نظر بگیریم این است که قبل از انجام جراحی باید چند جلسه با بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی صحبت داشته باشیم و شرایط بدنی ما توسط پزشک مورد نظر باید به طور کامل بررسی گردد.

همچنین باید بدانید که ما می توانیم جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی را از لحاظ بهتر بودن در شبکه اینترنت پیدا کنیم. با جستجو در سراسر اینترنت قادر خواهیم بود افرادی را پیدا کنیم که جز بهترین جراحان بینی فانتزی و نیمه فانتزی هستند. شما میتوانید قبل از مراجعه به بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران نتایج مشتریان قبلی او را مشاهده نمایید. نتایج مربوطه نشان می‌دهد که کیفیت پزشک مورد نظر در چه حد قرار میگیرد. این امری است که باید آن را در نظر داشته باشید چون اهمیت فراوانی دارد و توجه به آن خالی از لطف نخواهد بود. به طور کلی جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی مدلی متنوع در خصوص جراحی های بینی به شمار می روند.

نتیجه گیری

در این مقاله ما تفاوت جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی را بررسی کردیم و جزییاتشان را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این دو مورد متفاوت در روش های جراحی به حساب می آیند که باید به آن ها توجه داشته باشید و همچنین باید بدانید که شما می توانید با مراجعه به یک پزشک متخصص در جراجی بینی فانتزی و نیمه فانتزی، به نتیجه ای که می خواهید دست یابید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با کلینیک ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)