جراحی بینی غضروفی با قیمت مناسب !

هزینه عمل بینی غضروفی

افراد بینی های مختلفی دارند و روش های مختلفی نیز برای جراحی آنها وجود دارد. باید بدانیم که هر روشی که برای جراحی بینی به کار می رود بسته به نوعی بینی و موارد مربوط به آن می باشد. به عنوان مثال بینی غضروفی که بیشتر افراد آن را دارند، روش جراحی خاص خودش را دارد که به آن ما جراحی بینی غضروفی می گوییم. در این مقاله ما قصد داریم جراحی بینی غضروفی را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

مشخصات بینی غضروفی

بینی غضروفی پوست نازکی دارد و انعطاف آن نیز نسبت به سایر بینی ها بالا می باشد. جراح می تواند برای جراحی بینی غضروفی تغییرات بسیار زیادی را اعمال کند و بینی را زیبا تر نماید. معمولا برخی افراد  که دارای بینی غضروفی هستند قوز بینی دارند و می خواهند قوزش را از بین ببرند، با توجه به این که بینی به طور کلی در مرکز صورت قرار دارد، پزشک می تواند با ایجاد یک روش های مطمئن نسبت به جراحی اقدامات لازم را نیز به انجام برساند.

بینی غضروفی دارای بافت استخوانی می باشد. همچنین چربی بینی غضروفی نسبت به بینی گوشتی کمتر است و این امر می تواند روند جراحی را برای پزشک جراح آسان نماید. به دلیل این که پوست بینی غضروفی نازک می باشد، مقدار ورمی که می تواند برای بینی غضروفی بعد از عمل ایجاد شود نیز کمتر خواهد بود. بعد از عمل بینی غضروفی نیز زخم های مربوطه با سرعت بسیار بالایی بهبود می یابند. فرد نیز دوران نقاهت کمتری را می گذراند و نتیجه ای که فرد می خواهد به آن برسد، در کمترین زمان ممکن فرد به نتیجه مورد نظرش خواهد رسید، این مورد یکی از مهمترین مواردی می باشد که می توانیم آن را در نظر داشته باشیم.

مشخصات بینی غضروفی

فیلم عمل بینی غضروفی

در فیلم جراحی بینی غضروفی معمولا پزشک حضور دارد و سعی می کند، روند جراحی را به ساده ترین روش ممکن توضیح دهد. در این فیلم پزشک سعی دارد توضیحات را بیشتر از روی بیمار بگوید. همچنین به برخی ازاعضای بینی غضروفی نیز اشاره می کند که قرار است در هنگام جراحی بر روی این اعضا اقداماتی پیاده سازی شود. این اقدامات نیز به همراه نتیجه مورد بررسی پزشک مورد نظر در فیلم علم بینی غضروفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. شما نیز می توانید قبل از اینکه دست به اقدام عمل بینی غضروفی بزنید، فیلم علم بینی غضروفی را ببینید تا با خیال راحت بتوانید این عمل را به انجام برسانید.

هزینه عمل بینی غضروفی

هزینه عمل بینی غضروفی به چند عامل بستگی دارد. اولین مورد این است که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید، از نظر جغرافیایی در کجا قرار دارد. اگر کلینیک مورد نظر در مناطقی مثل سعادت آباد و یا قیطریه قرار دارد هزینه اش به مراتب بیشتر از کلینیک هایی است که در مناطق پایین شهر قرار دارند. همچنین تخصص پزشکی که می خواهد شما را عمل کند نیز بر روی هزینه جراحی بینی غضروفی تاثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال باید در نظر بگیرید که این پزشک هرچه تخصصش بیشتر باشد شما باید هزینه های بیشتری را نیز پرداخت نماید. جلسات مشاوره ای که قرار است پزشک با شما برگزار کند نیز هزینه های خاص خودش را می طلبد. به طور کلی اقداماتی که قبل از جراحی بینی و بعد از جراحی بینی شما به انجام خواهید رساند نیز مهم است و می تواند در برخی موارد برای شما هزینه هایی داشته باشد. این هزینه ها را اگر به طور کلی روی هم حساب کنیم می توانیم هزینه جراحی بینی غضروفی را حدس بزنیم.

عوارض جراحی بینی غضروفی

معمولا تمامی جراحی ها دارای عوارضی می باشند. این عوارض نیز کوتاه مدت هستند و بعد از گذشت چند روز نیز از بین خواهند رفت. در خصوص عوارض جراحی بینی غضروفی می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم :

اولین مورد خونریزی بعد از عمل بینی می باشد که در تمامی انواع جراحی های عمل بینی شایع است. مورد بعدی عفونت است که پزشک با تجویز برخی داروها از آن جلوگیری می کند پس نیازی برای نگرانی در این خصوص نخواهید داشت. لازم به ذکر است که بدانید آقای اکبر اعتمادی علاوه بر بینی غضروفی، جراحی بینی استخوانی، گوشتی، طبیعی، عروسکی و … را نیز انجام می دهد.

ممکن است هماتوم در زیر پوست ایجاد شود که بعد از گذشت چند روز و انجام اقدامات لازم از بین می رود. ایجاد واکنش نسبت به داروهای بیهوشی و بی حس کننده ها نیز از عواملی است که می تواند در اثر جراحی بینی رخ دهد و باز هم این موارد موقتی می باشند. مورد بعدی نیز تورم و کبودی خواهد بود که در اثر جراحی بینی غضروفی ممکن است رخ دهد. باقی ماندن جای زخم و بخیه ها نیز از مواردی است که شما می توانید بعد از عمل جراحی مربوطه آن را داشته باشید. یکی دیگر از عوامل شایعی که می توانیم به آن اشاره کنیم درد پس از جراحی می باشد. این درد چیز شایعی است، فقط شما می توانید از برخی موارد مثل داروها استفاده کنید تا هرچه زودتر درد کمتر شود.

عوارض جراحی بینی غضروفی

بهترین جراح بینی غضروفی در تهران

پزشکان زیادی در تهران حضور دارند که جراحی بینی های مختلفی را نیز انجام می دهند. این پزشکان در زمینه بینی غضروفی نیز می توانند جز بهترین ها باشند. حال در این قسمت از این مقاله ما می خواهیم در مورد ویژگی های بهترین جراحی بینی غضروفی در تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم :

اولین مورد این است که جراح مورد نظر باید تخصص بالایی در زمینه جراحی بینی غضروفی داشته باشد. هر چه تخصص جراح مورد نظر بیشتر باشد شما نیز می توانید زودتر از آن چه که میخواهید به نتیجه مورد نظرتان برسید. این امر نیز از اهمیت بالایی برای افراد برخوردار می باشد. مورد بعدی رعایت آداب پزشکی قبل از عمل و بعد از عمل است که بیشتر پزشکان جراح نیز این را رعایت می کنند. نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که بعد از جراحی پزشک داروهایی را برای شما تجویز کند تا بتوانید از شر عوارض جانبی مربوط به جراحی بینی غضروفی خلاص شوید.

کلام آخر

در این مقاله ما جراحی بینی غضروفی را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این روش جراحی مناسب افرادی است که بینی غضروفی دارند. این دسته از افراد باید در ابتدا مشاوره هایی را بگذرانند و سپس نسبت به جراحی اقدامات لازم برای آنها توسط پزشک در نظر گرفته می شود که اهمیت فراوانی نیز دارند.

سوالات متداول

جراحی بینی غضروفی مناسب چه افرادی می باشد؟

معمولا افرادی که دارای بینی غضروفی هستند می توانند جراحی بینی غضروفی را نیز به انجام برسانند. البته این دسته از افراد باید در ابتدا به یک متخصص مراجعه کنند و سپس با گذراندن دوره های مشاوره نسبت به جراحی اقدامات لازم را به انجام برسانند.

برای جراحی بینی غضروفی ما باید به چه کسی مراجعه کنیم؟

برای جراحی بینی غضروفی شما می توانید به کسی مراجعه کنید که تخصص بالایی در حوزه زیبایی دارد. همچنین این فرد باید بتواند از بهترین روش های ممکن استفاده کند تا شما در کمترین زمان ممکن بتوانید به نتیجه ای که میخواهید برسید و باید این مورد را در نظر داشته باشید.

هزینه جراحی بینی غضروفی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه جراحی بینی غضروفی  در ابتدا به کلینیکی که به آن مراجعه می کنید بستگی دارد. یعنی اگر کلینیک در بالای شهر قرار داشته باشد، هزینه اش به مراتب بیشتر از کلینیک های دیگر است. بعد به تخصص پزشک نیز بستگی دارد و هر چه پزشک تخصص بیشتری داشته باشد شما نیز باید هزینه های بیشتری را نیز پرداخت نمایید و باید آن را در نظر داشته باشید چون اهمیت دارد.

بعد از جراحی بینی غضروفی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

بعد از جراحی باید به توصیه های پزشک عمل کنیم، و داروهایی که پزشک برای ما تجویز کرده را مصرف نماییم تا زودتر دوران نقاهت را نیز بگذرانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)