بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

جراحی بینی فانتزی

عمل های زیبایی یکی از گسترده ترین مواردی است که بسیاری از افراد در سراسر جهان آن را انجام می دهند همچنین باید بدانید که کلیه جراح های زیبایی توسط متخصصین خودش انجام می شود و باید آن را در نظر بگیرید. یکی از مواردی که در زیبایی و جراحی مربوط به زیبایی استفاده می شود جراحی بینی فانتزی می باشد. این نوع جراحی بسیار محبوب است و خواستار بسیار زیادی دارد. ما در این مقاله مای خواهیم بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

جراحی بینی فانتزی

یکی از روش هایی که برای ایجاد زیبایی بر روی بینی استفاده می شود جراحی بینی فانتزی می باشد. این جراحی را بیشتر افرادی انجام می دهند که می خواهند فرم بینی آنها در حالت نیم رخ تغییر نماید و شکل بینی بیشتر در حالت بالا قرار خواهد گرفت. معموملا افرادی که جراحی بینی فانتزی را انجام می دهند می خواهند به شکل فانتزی بینی های شان در آید به طوری که شکل بینی در کناره های بینی تغییر می کند و شکل بینی به طور کلی در تمامی بخش ها تغییر خواهد کرد.

چه کسانی می توانند جراحی بینی فانتزی را انجام دهند؟

در ابتدا افرادی که جراحی بینی فانتزی را انجام می دهند، باید توسط جراح مورد بازرسی و مشاوره قرار گیرند. همچنین باید تمامی شرایط پزشکی فرد مورد بررسی قرار گیرد. جراحی بینی فانتزی را افرادی انجام می دهند که ممکن است باریک شدن بینی آنها تعادل صورت مورد نظرشان را برهم بزنند. معموملا افرادی که دارای بینی استخوانی هستند و صورتشان باریک است می توانند جراحی بینی فانتزی را به صورت خوب و با کیفیت به انجام برسانند. همچنین باید بدانید که افرادی که دارای بینی گوشتی هستند کاندیدای خوبی برای انجام جراحی بینی فانتزی نخواهند بود و شما باید آن را درنظر بگیرید.

قبل از جراحی بینی فانتزی باید چه مواردی مورد بررسی قرار گیرد؟

فرد مورد نظر که می خواهد جراحی بینی فانتزی را انجام دهد باید تمامی آزمایش های بدنی را به انجام برساند. همچنین سابقه پزشکی شما باید توسط جراحان بیینی بررسی شود. اگر داروی خاصی مصرف می کنید باید بدانید که می توانید دارو را با پزشک درمیان بگذارید. چون ممکن است در طول جراحی اختلال ایجاد کند. اگر آسپرین و داروهایی مصرف می کنید که رقیق کننده خون است باید یک هفته قبل از اینکه جراحی می کنید آنها را قطع کنید. پزشک ممکن است از شما بخواهد که تمامی عکس ها و تصاویر پزشکی مربوطه را بگیرید و جهت انجام بررسی های بیشتر به پزشک مورد نظر تحویل دهید. همچنین شما باید مراقبت های خاصی را پس از جراحی بینی فانتزی در نظر بگیرید و تمامی آنها را به طور کامل به انجام برسانید. معمولا بعد از جراحی بینی فانتزی نباید غذاهایی را بخورید که بسیار سفت هستند چون ممکن است جالت بینی شما را تغییر دهند.

بعد از جراحی در هنگامی خواب باید سرتان را بالا قرار دهید و وقتی میخواهید بخوابید باید از بالش استفاده نمایید. شما می توانید در این خصوص از سوپ و غذای آبی نیز استفاده نمایید. به هیچ عنوان نباید بعد از جراحی به بینیخ ودتان دست بزنید. همچنین شما نباید بعد از جراحی بینی فانتزی بخندید و یا با صدای بلند گریه کنید چون می تواند باعث ایجاد یک سری تغییرات بر روی بینی شما شود و باید شما آنها را در نظر بگیرید چون امر مهمی هستند. ممکن است بعد از جراحی بینی فانتزی کمی تورم و کبودی را احساس کنید. این امر باعث می شود تا شما کمی عوارض مربوطه را تجربه کنید. به هیچ عنوان بعد از جراحی تا چند هفته نباید ورزش ویا فعالیت سنگینی را به انجام برسانید چون ممکن است حالت بینی را تغییر دهد.

بینی فانتزی

همچنین بعد از جراحی به هیچ عنوان نباید از عینک استفاده کنید و این مورد فقط حدود 8 هفته را در بر میگیرد. به دمدت سه ماه به هیچ عنوان نباید به سراغ استخر و سونا و یا جکوزی بروید چون این امر اهمیت فراوانی دارد و باید آن را درنظر بگیرید. بعد از جراحی نباید لباس های تنگ بپوشید باید لباس های گشاد بپوشید چون هیچ فشاری در هنگام پوشیدن بر بینی شما وارد نمی سازند و باید آن را در نظر بگیرید. بعد از جراحی بینی فانتزی نباید به هیچ عنوان حمام کنید. همچنین اگر بعد از جراحی می خواهید مسواک بزنید باید جوری این کار را انجام دهید تا هیچ گونه فشاری بر بینی شما وارد نشود.

بررسی نکاتی دیگر در خصوص بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

معموملا افرادی که دارای بینی استخوانی می باشند نتیجه بهتری در خصوص انجام جراحی بینی فانتزی خواهند گرفت چون شکل بینی شان بعد از جراحی به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد. همچنین باید بدانید که بافت و غضروف مربوط به بینی باید پوست نازکی در هنگام جراحی داشته باشند. بعد از انجام جراحی بینی فانتزی به هیچ عنوان نباید کوچکترین فشاری بر بینی وارد شود. افراید که دارای بینی گوشتی هستند نباید به سراغ انجام جراحی بینی فانتزی بیایند چون این امر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و آنها به هیچ عنوان نتیجه دلخواهشان را نخواهند گرفت و باید آن را در نظر بگیریم.

در خصوص مراقبیت هایی که باید قبل از جراحی بینی فانتزی در نظر بگیرید این است که، اگر دارویی مصرف می کنید باید به پزشک اطلاع دهید. همچنین در صورتی که بیماری زمینه ای دارید باید باز هم اطلاعات مربوط به بیماری خودتان را در اختیار پزشک قرار دهید چون ممکن است باعث اختلال در روند جراحی شود. قبل از جراحی به هیچ عنوان نباید هیچ مایعاتی را مصرف کنید همچنین اگر شما خانم هستید باید بدانید که آرایش نباید بر روی صورت شما باشد. اگر آقا بخواهد جراحی بینی فانتزی را به انجام برسانند نیازی به اصلاح ریش و یا سبیل خود نخواهند داشت. در روز جراحی باید لباس های گشاد پوشیده شود و به هیچ عنوان لباس تنگی نباید بپوشید چون ممکن است باعث ایجاد یک سری اختلال در روند جراحی برای شما ایجاد نماید.

بینی فانتزی دارای چه مشخصاتی می باشد؟

مدل بینی فانتزی بیشتر به نام بینی عروسکی شناخته می شود. و مشخصات خاصی دارد. اندازه بینی در این خصوص مقدار کوجکی را به خودش اختصاص می دهد. تیغ های بینی در این مدل بسیار ظریق هستند. همچنین در این خصوص باید بگوییم که باله های بینی نیز بسیار کوچک هستند. البته این را هم باید در نظر بگیریم که در جراحی بینی فانتزی نوک بینی بسیار بالا می باشد. تیغه بینی نیز در این بین دارای قوس می باشد. بینی کوتاه است و حجم کوچکی را نیز به خودش اختصاص می دهد و باید آن را در نظر بگیرید چون بسیار مهم است. جراحی بینی فانتزی که به مدل عروسکی نیز شباهت دارد بیشتر در خصوص زیبایی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. حالت ظریفی دارد که خیلی از افراد آن را میپسندند و خیلی از افراد نیز آن را نمی پسندند. معموملا کسانی می توانند بینی فانتزی را برای صورت شان داشته باشند که صورتی بسیار کوچک و ظریف دارند. همچنین افرادی که بینی گوشتی دارند به هیچ عنوان نمی توانند از جراحی بینی فانتزی استفاده کنند چون انجام جراحی بینی فانتزی برای افراد دارای بینی گوشتی نتیجه خاصی را رقم نمی زند.

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

به طور کلی نیز می توانیم تفاوت هایی را میان بینی فانتزی و بینی که حالت طبیعی دارد در نظر بگیریم. در حالت طبیعی نوک بینی به صورت مستقیم قرار دارد و در حالت بالا نیست و لی در خصوص جراحی بینی فانتزی می توانیم بگوییم که نوک بینی به سمت بالا قرار می گیرد. کناره های بینی نیز در حالت طبیعی بینی بزگ به نظر می رسند ولی در خصوص مدل عروسکی باید بگوییم که کناره های بینی و یا همان باله های بینی نیز سوراخ های کوچکی را به خودشان اختصاص می دهند و باید آن را در نظر بگیرید.

معمولا اگر شما می خواهید جراحی بینی فانتزی انجام دهید باید به سراغ بهترین جراح بینی فانتزی در تهران بروید. جراح مورد نظر می تواند به شما راهنمایی کند که چه راهی را انتخاب کنید و آیا جراحی بینی فانتزی برای شما مناسب است و یا خیر. بعد از عمل جراحی بینی فانتزی نیز می توانید در عکس های متفاوت تفاوت چهره خودتان را نسبت به زمانی که عمل نکردید در نظر بگیرید. مهمترین عامل نیز در این خصوص این است که باید بدانید هدف شما از انجام جراحی بینی فانتزی چه می باشد .

بررسی نکاتی دیگر در خصوص جراحی بینی فانتزی

در خصوص بینی فانتزی می توانیم مدلی دیگر به نام بینی نیمه فانتزی را نیز بررسی کنیم. بینی نیمه فانتزی نیز نوک بینی در این حالت به سمت بالا قرار دارد که در خصوص بینی فانتزی کمی تفاوت در این بخش وجود دارد و باید آن را درنظر بگیرید. همچنین در بینی نیمه فانتزی قوس کوچکی را احساس خواهیم کرد ولی در فانتزی این مورد به صورت آشکار دیده می شود. در خصوص بینی نیمه فانتزی نیز باید بگوییم که اندازه بینی وسوراخ های آن زیاد اندازاه کوچکی را به خودشان اختصاص نداده اند.

در خصوص جرای بینی فانتزی در تهران شما باید در ابتدا چند مورد را در نظر بگیرید. در ابتدا باید بدانید که جراح شما چه قدر تخصص دارد و چه قدر می تواند شما را به آن نتیجه ای که میخواهید برساند. همچنین باید بدانید که جراحی بینی فانتزی نیز برای افرادی نتیجه بخش است که بینی استخوانی دارند. این موارد توسط بهترین جراحی بینی فانتزی در تهران به شما گوشزد می شود و شما باید آن را از جوانب مختلفی در نظر بگیرید.

معمولا شرایطی وجود دارد که ما را بر این امر که به سراغ انجام جراحی بینی فانتزی در تهران برویم ترغیب می کند. در این خصوص جراحی بینی فانتزی به شما این امکان را می دهد تا اعتماد به نفس بالایی داشته باشید. همچنین شما باید در نظر بگیرید که عوارض مربوط به جراحی بینی فانتزی را نیز تحمل خواهید کرد. ساختار بینی شما نیز باید به گونه ای باشد تا تمامی کارهایی که جراحی قصد دارد روی بینی شما انجام دهد نتیجه بخش باشد و باید این دسته از موارد را به طور کامل در نظر بگیرید چون این موارد بسیار مهم هستند و از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار خواهند بود.

توضیحاتی در مورد هزینه_های جراحی

توضیحاتی در مورد هزینه‌های جراحی

پس از شناسایی بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، باید در مورد هزینه‌های جراحی بینی نیز اطلاعاتی کسب کنید. به این نکته توجه کنید که هزینه جراحی بینی فانتزی به عوامل متعددی وابسته است. میزان مهارت پزشک و تجهیزات مورد استفاده توسط او، تعیین کننده میزان هزینه جراحی بینی خواهد بود. این نکته را در نظر بگیرید که جراحی بینی هزینه‌های جانبی بسیاری را نیز در بر می‌گیرد. هزینه‌های جانبی شامل هزینه ویزیت پزشک، هزینه انجام آزمایش‌های قبل از جراحی، هزینه نوار قلب و … می‌شود. در واقع با توجه به ثابت نبودن نرخ‌ها در کشور، قادر به اعلام مبلغی مشخص به عنوان هزینه عمل جراحی بینی نخواهیم بود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای آگاهی از این موضوع، از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

استفاده از تصاویر سه بعدی

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، از تصاویر سه بعدی برای مشخص کردن نتیجه جراحی استفاده می‌کند. این تصاویر با استفاده از نرم افزارهای خاصی گرفته می‌شوند و استفاده از آنها موجب اتخاذ تصمیم درست توسط بیمار خواهد شد. هزینه بهره‌گیری از عکس‌های سه بعدی کمی بیشتر از عکس‌های معمولی است. شما می‌توانید با استفاده از تصاویر سه بعدی نوع فرم بینی خود را مشخص کرده و خواسته‌های خود را به صورت واضح برای پزشک خود شرح دهید. به طور کلی استفاده از این نوع تصاویر انجام امور را برای بیمار و پزشک آسانتر خواهد کرد.

آیا بیمه هزینه‌های مربوط به عمل بینی را پرداخت می‌کند؟

سوال مهمی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می‌کند، این است که آیا بیمه تکمیلی پرداخت هزینه جراحی بینی را قبول می‌کند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمام بیمه‌های تکمیلی از پرداخت هزینه‌های جراحی‌های زیبایی سر باز می‌زنند. اما بسیاری از بیمه‌های تکمیلی پرداخت کننده هزینه‌های جانبی جراحی بینی هستند.

کلام آخر

در این مقاله ما بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص جراح بینی فانتزی در تهران این است که در ابتدا باید بدانیم آیا پزشک جراح مورد نظر تخصص کافی در زمینه جراحی بینی فانتزی دارد و یا خیر. همچنین باید در نظر بگیرید که جراحی بینی فانتزی می تواند اثرات مثبتی بر زیبایی چهره داشته باشد. در آخر تمامی این نکاتی که در این مقاله مطرح شد به شما کمک می کند تا بهتر در این خصوص تصمیم بگیرید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و دریافت مشاوره از طریق راه های ارتبطی موجود در وب سایت جراحان بینی با متخصصین کلینیک ما در ارتباط باشید.

بهترین جراح بینی فانتزی تهران

سوالات متداول

چه افرادی بیشتر مناسب جراحی بینی فانتزی می باشند؟

در این خصوص باید بگوییم که افرادی که دارای بینی استخوانی هستند و غضروف های آن ها استجکام بالایی دارند می توانند جراحی بینی فانتزی را به انجام برسانند چون این امر بسیار مهم است وباید شما آن را در نظر بگیرید.

در خصوص بهترین جراح بینی فانتزی تهران کدام پزشک صلاحیت بیشتری دارد؟

در این خصوص شما می توانید با جست و جو در سراسر اینترنت پزشک و جراح بینی فانتزی خودتان را انتخاب کنید. البته در این خصوص شرایطی وجود دارد که شما باید برای انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران آن را درنظر بگیرید.

در ابتدا تخصص جراح مهم است که چه قدر در زمینه جراحی بینی فانتزی تخصص دارد. همچنین شما می توانید نتایج بیماران و مشتریان مربوط به جراح مورد نظر را نیز مطالعه کنید. سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا جراح بینی فانتزی مورد نظر می تواند شما را به آرزویی که میخواهید برساند. البته تمامی این موارد مناسب حال شماست. همچنین باید بدانید که جراح بینی فانتزی در تهران می تواند به شما نتیجه خوبی را ارائه دهد.

آیا جراحی بینی فانتزی ماندگار است؟

این مورد بستگی به شکل بینی دارد. اگر بینی استخوانی باشد ماندگاری بیشتری دارد و اگر بینی گوشتی باشد ماندگاری کمتری خواهد داشت.

دریافت مشاوره (کلیلک کنید)